Blitz | Kliko dhe Informohu

Thuhet se POOOR...

Zac Efron, nostalgjik për ish-të dashurën…

    Zac Efron, nostalgjik për ish-të dashurën…

Zac Efron ka shpërndarë një foto  “të ëmbël” me ish-të dashurën, Vanessa Hudgens. Mos vallë kemi të bëjmë me një ribashkim të këtij çifti? Ata janë bashkë në këtë foto

Lexo me Shume

Tradhtia e Brad Pitt çon çiftin në divorc

Tradhtia e Brad Pitt çon çiftin në divorc

Divorci 400 milionë dollarësh i Angelina Jolie dhe Brad Pitt: shkaku tradhtia. Sipas një burimi, marrëdhënia mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt nuk është duke shkuar edhe aq mirë. Çifti ka pasur

Lexo me Shume

(Video/Ekskluzive) Besën s’e keni parë kurrë kështu! Ja detajet e klipit të ri me Florin…

    (Video/Ekskluzive) Besën s’e keni parë kurrë kështu! Ja detajet e klipit të ri me Florin…

Kishte kohë që në media qarkullonte lajmi për një bashkëpunim të mundshëm mes dy këngëtarëve: Besa Kokëdhima dhe Flori Mumajesi. Lajmi, i cili për shumë kohë doli thjesht në formë

Lexo me Shume

Studim: Vetëm gjysma e miqve tuaj ju konsiderojnë të tillë

    Studim: Vetëm gjysma e miqve tuaj ju konsiderojnë të tillë

Mendoni se i njihni të gjithë ata që i konsideroni miq? Sipas një studimi të kryer nga Universiteti i Tel Avivit dhe Instituti i Teknologjisë në Masaçusets, vetëm 50% e

Lexo me Shume

Çifti i famshëm ndahet pas 33 vitesh martesë

Çifti i famshëm ndahet pas 33 vitesh martesë

Numri 33 është i madh kur vjen fjala te vitet, sidomos për vitet e jetës bashkëshortore. Pas një kohe kaq të gjatë me njëri-tjetrin, Sharon dhe Ozzy Osbourne duket se

Lexo me Shume

Angela Martini tregon një “copë” të të dashurit të saj

Angela Martini tregon një “copë” të të dashurit të saj

Në rrjetet sociale të Angela Martinit keni mundësi të shihni foto nga udhëtimet e saj, nga parakalimet në tapetin e kuq, nga “photoshooting”-t e ndryshëm dhe nga daljet me miqtë

Lexo me Shume

Ja cila është artistja që Adele adhuron

    Ja cila është artistja që Adele adhuron

E dini cila është gjëja më e bukur që mund të shohësh në Hollivud? Artistë që mbështesin njëri-tjetrin. Një gjë e tillë ka ndodhur edhe me Adelen, e cila nuk

Lexo me Shume

Alban Skënderaj bashkon sërish forcat me një reper

    Alban Skënderaj bashkon sërish forcat me një reper

Këngëtari i shumëpëlqyer Alban Skënderaj po përgatitet të lançojë këngën e tij më të re. Pas suksesit të arritur me këngën “Unë dhe ti”, vetëm 2 muaj nga data e

Lexo me Shume

Dy divat bëhen bashkë në një duet…

    Dy divat bëhen bashkë në një duet…

Në tërë vorbullën e “Lemonade” nuk mund të mungonin edhe lajmet për një bashkëpunim mes Beyonce-s dhe një artisteje (realisht) të

Lexo me Shume

A është Rita një “Beki me flokë të mirë” e Jay Z?

A është Rita një “Beki me flokë të mirë” e Jay Z?

Veshje të njëjta në të famshëm të ndryshëm nuk janë më habi për ne. Ka ndodhur sa e sa herë

Lexo me Shume

(Ekskluzive) Vesa Luma: Pse emri që zgjodhëm për djalin na emocionoi të gjithëve

(Ekskluzive) Vesa Luma: Pse emri që zgjodhëm për djalin na emocionoi të gjithëve

Që në momentin kur u mësua lajmi se çifti i artistëve Vesa Luma dhe Big Basta do të bëheshin prindër,

Lexo me Shume

(Foto) Shihni “kopjet” e shekujve të kaluar të 14 personave VIP

(Foto) Shihni “kopjet” e shekujve të kaluar të 14 personave VIP

Keni dëgjuar ndonjëherë për mitin se çdo njeri i gjallë e ka nga një “kopje” të vetes diku në botë?

Lexo me Shume

Alba Çobaj me të dashur të ri?

    Alba Çobaj me të dashur të ri?

Kishim kohë që nuk kishim të reja nga jeta e saj private, sepse ish-konkurrentja e “Big Brother Albania”, e cila

Lexo me Shume

Fejohet Morena Taraku?

    Fejohet Morena Taraku?

Modelja Morena Taraku e ka mbajtur jetën e saj private gjithmonë larg medias dhe rrjeteve sociale. Bukuroshja ka qenë shumë

Lexo me Shume

Bruno: Sa herë më ka tradhtuar ajo…

Bruno: Sa herë më ka tradhtuar ajo…

  Në një intervistë ekskluzive për  Blitz.al kemi arritur të bëjmë të rrëfehet Brunon, që ka treguar më shumë mbi

Lexo me Shume

Një ‘Justin Bieber’ i ri në horizont

Një ‘Justin Bieber’ i ri në horizont

Dëgjoni ‘krisma’? Jo, janë zërat e mijërave producentëve që po thërrasin Viktoria Beckham për një kontratë. Por këtë herë jo

Lexo me Shume

Donald Trump shqiptar? Thuhet se ka origjinë nga Korça

    Donald Trump shqiptar? Thuhet se ka origjinë nga Korça

Ka bërë bujë në media një status në Facebook i publicistit Ylli Dylgjeri. Në faqen e tij ai shkruan: “Deklaratë

Lexo me Shume

Zbulohet mashtrimi i supermodeles Campbell. I vjedh të dashurin, pastaj i bën dhurata të shtrenjta

    Zbulohet mashtrimi i supermodeles Campbell. I vjedh të dashurin, pastaj i bën dhurata të shtrenjta

Zbuloni mënyrën interesante dhe të fshehtë se si Naomi Campbell i rrëmbeu të dashurin një tjetër modeleje. Supermodelja Campbell nuk

Lexo me Shume

(Ekskluzive) Eneda Tarifa: “Nuk ndikohem nga vogëlsira”

    (Ekskluzive) Eneda Tarifa: “Nuk ndikohem nga vogëlsira”

Një video e një interviste të dhënë nga Eneda Tarifa, ditën e djeshme, për një gazetar britanik, është bërë shkak

Lexo me Shume

Harry Styles dhe Kendall Jenner sërish bashkë?

Harry Styles dhe Kendall Jenner sërish bashkë?

Mos ndoshta kemi udhëtuar me një makinë kohe dhe jemi kthyer një vit pas? Harry Styles dhe Kendall Jenner janë

Lexo me Shume

(EKSKLUZIVE) Kush ia theu zemrën Ronelës?

    (EKSKLUZIVE) Kush ia theu zemrën Ronelës?

Dje Ronela Hajati ka prezantuar për publikun një pjesë të klipit më të ri “Amini”, që pritet të dalë pas dy javësh. E pyetur nga Blitz.al mbi këngën dhe klipin

Lexo me Shume