Blitz | Kliko dhe Informohu

Thuhet se POOOR...

Zbulohet mashtrimi i supermodeles Campbell. I vjedh të dashurin, pastaj i bën dhurata të shtrenjta

    Zbulohet mashtrimi i supermodeles Campbell. I vjedh të dashurin, pastaj i bën dhurata të shtrenjta

Zbuloni mënyrën interesante dhe të fshehtë se si Naomi Campbell i rrëmbeu të dashurin një tjetër modeleje. Supermodelja Campbell nuk ndalet përballë asgjëje nëse do të marrë diçka. Ajo është

Lexo me Shume

(Ekskluzive) Eneda Tarifa: “Nuk ndikohem nga vogëlsira”

    (Ekskluzive) Eneda Tarifa: “Nuk ndikohem nga vogëlsira”

Një video e një interviste të dhënë nga Eneda Tarifa, ditën e djeshme, për një gazetar britanik, është bërë shkak i disa shkrimeve “humoristiko-analitiko-karizmatik” të portaleve online. Është e kuptueshme

Lexo me Shume

Harry Styles dhe Kendall Jenner sërish bashkë?

Harry Styles dhe Kendall Jenner sërish bashkë?

Mos ndoshta kemi udhëtuar me një makinë kohe dhe jemi kthyer një vit pas? Harry Styles dhe Kendall Jenner janë pikasur teksa kanë dalë bashkë në Los Anxhelos këtë fundjavë,

Lexo me Shume

(EKSKLUZIVE) Kush ia theu zemrën Ronelës?

    (EKSKLUZIVE) Kush ia theu zemrën Ronelës?

Dje Ronela Hajati ka prezantuar për publikun një pjesë të klipit më të ri “Amini”, që pritet të dalë pas dy javësh. E pyetur nga Blitz.al mbi këngën dhe klipin

Lexo me Shume

Ja cili është këngëtari shqiptar me të cilin nuk do të bashkëpunonte kurrë Blero

    Ja cili është këngëtari shqiptar me të cilin nuk do të bashkëpunonte kurrë Blero

Këngëtari i shumëpëlqyer nga të rinjtë – Blero, ka qenë i ftuar pak ditë më parë në emisionin “Elite Zone’ të bukuroshes kosovare Elita Rudi! Përveç pyetjeve që lidhen me

Lexo me Shume

Një projekt i ri televiziv për Arbana Osmanin?

Një projekt i ri televiziv për Arbana Osmanin?

Paraditen e sotme, moderatorja, Arbana Osmani, ka postuar një foto  në instagram me dy bashkëpuntorë të programeve më të rëndësishëm në Top Channel. Renisa Shabani, aktualisht autore e “Në shtëpinë

Lexo me Shume

Producenti i Rick Ross ka fyer këngëtarët shqiptar? Ja prapaskenat e koncertit

    Producenti i Rick Ross ka fyer këngëtarët shqiptar? Ja prapaskenat e koncertit

Rick Ross ka performuar mbrëmjen e kaluar në Tiranë duke dhuruar një spektakël të vërtetë për të gjithë të pranishmit. Sigurisht, pas këtij eventi nuk mund të mungonin edhe prapaskenat.

Lexo me Shume

(Foto) BOOM! Floriana ende e dashuruar me Tedin?!

    (Foto) BOOM! Floriana ende e dashuruar me Tedin?!

Pavarësisht se marrëdhënia e tyre tashmë ka përfunduar, duket se ndjenjat e moderatores bukuroshe Floriana Garo kundrejt ish të dashurit të saj, Tedi Ngjela, nuk janë shuar plotësisht! Ajo që

Lexo me Shume

Instagram – Postimet e fëmijëve të pasur, ‘kurth’ për prindrit e tyre! Ja pse…

    Instagram – Postimet e fëmijëve të pasur, ‘kurth’ për prindrit e tyre! Ja pse…

Sipas raportimeve të “The Guardian”, postimet në Instagram të fëmijëve të familjeve të pasura kanë rezultuar shpesh si indikacione të

Lexo me Shume

10 artistët që janë zhveshur në videoklipet e tyre

10 artistët që janë zhveshur në videoklipet e tyre

Ka mënyra të ndryshme për të tërhequr vëmendjen në një videoklip dhe një nga këto mënyra është edhe zhveshja. Këtë

Lexo me Shume

Reagimi i Albana Osmanit pas ironizimit në Instagram

Reagimi i Albana Osmanit pas ironizimit në Instagram

Para disa ditësh, një faqe satirike në Instagram publikoi një video të Albana Osmanit teksa performonte në “Top fest”. Sigurisht,

Lexo me Shume

Jeta e Adeles në një film

Jeta e Adeles në një film

Aktorja australiane Rebel Wilson është e njohur për rolet e saj komike në “Pitch Perfect” dhe supozohet se do të

Lexo me Shume

Ja si do ta shikoni këtë herë Soni Malajn

Ja si do ta shikoni këtë herë Soni Malajn

Bashkëpunimi me Skivin nuk është i vetmi që ka rezervuar Soni Malaj për ne. Ajo po përgatitet për një tjetër

Lexo me Shume

Blendi Fevziu: “Unë jam shembulli më i keq që mund të ndiqet për karrierën”

    Blendi Fevziu: “Unë jam shembulli më i keq që mund të ndiqet për karrierën”

Gazetari i njohur dhe drejtuesi i emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu, ishte i ftuari i nderit në workshop-in e organizuar nga

Lexo me Shume

Sam Smith dhe i dashuri i tij i ri

    Sam Smith dhe i dashuri i tij i ri

Pas katër “Grammy”, një “Golden Globe” dhe një “Oscar”, Sam Smith kishte lënë pas dore jetën e tij private. Por

Lexo me Shume

Pse Saimir Tahiri është larguar i nxehur dhe ka lënë në mes xhirimet e emisionit “Stop”?

    Pse Saimir Tahiri është larguar i nxehur dhe ka lënë në mes xhirimet e emisionit “Stop”?

Saimir Tahiri ka qenë i ftuar në emisionin “Stop” të Saimirit dhe Gentit, ku diçka e pakëndshme ka ndodhur në

Lexo me Shume

(Video) Armina dhe Shkëlzeni, sherr në lokal

    (Video) Armina dhe Shkëlzeni, sherr në lokal

Pak orë më parë, në një nga lokalet e njohura në Tiranë ka ndodhur një sherr i paimagjinueshëm midis Armina

Lexo me Shume

Martesa West-Kardashian, në dorën e testit të atësisë

    Martesa West-Kardashian, në dorën e testit të atësisë

Martesa West-Kardashian, në dorën e testit të atësisë. Pas akuzave se Kayne West nuk është babai i vërtetë i vajzës,

Lexo me Shume

Rihanna shtatzënë?

    Rihanna shtatzënë?

Rihanna dhe Drake janë përfolur kohët e fundit për një lidhje mes tyre, por deri tani asgjë nuk është konfirmuar

Lexo me Shume

“E nxonme”, dedikim i Getit për Marinën?

    “E nxonme”, dedikim i Getit për Marinën?

A ju kujtohet artikulli ynë “Getoari dhe tri germat që fshehin një sekret të madh” (http://blitz.al/showblitz/thuhet-se-pooor/getoari-dhe-tri-germat-qe-fshehin-nje-sekret-te-madh/) rreth emërtimit MMV? Epo, ja

Lexo me Shume

(Foto) Arbana Osmani publikon për herë të parë foton e djalit

    (Foto) Arbana Osmani publikon për herë të parë foton e djalit

Tashmë e dimë të gjithë që prezantuesja Arbana Osmani është gjithmonë shumë e kujdesshme kur bëhet fjalë për jetën e saj private. Ajo gjithmonë është treguar e rezervuar në këtë

Lexo me Shume