Blitz | Kliko dhe Informohu

Thuhet se POOOR...

“Pa të, sot do të isha në burg”- deklarata e Mozzik habit ndjekësit

    “Pa të, sot do të isha në burg”- deklarata e Mozzik habit ndjekësit

Ai është një ndër reperat më të dashur në tregun muzikor shqiptar. Që në projektet e tij të para muzikore, Mozzik arriti sukses të menjëhershëm në një kohë shumë të

Lexo me Shume

Besojeni ose jo, këto janë fakte që s’i ndryshon dot askush…

    Besojeni ose jo, këto janë fakte që s’i ndryshon dot askush…

Për të trazuar paksa ditën tuaj, kemi vendosur të mbledhim disa fakte interesante, që duam ose nuk duam ne, ato janë 100% të vërteta. Një grua gjatë jetës së saj

Lexo me Shume

E rëndë në Pukë. Një i vdekur dhe një i plagosur

    E rëndë në Pukë. Një i vdekur dhe një i plagosur

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri ka ndodhur në aksin rrugor Pukë-Shkodër. Një vinç është kthyer përmbys në rrugë dhe për

Lexo me Shume

Ditë zie në Selenicë, bashkia 12 milionë lekë për familjet e viktimave (Dokument)

    Ditë zie në Selenicë, bashkia 12 milionë lekë për familjet e viktimave (Dokument)

Dita e sotme do të jetë ditë zie për Bashkinë e Selenicës, një bashki me 7 mijë banorë që ditën e djeshme humbi 8 njerëz për shkak të vrasjes së

Lexo me Shume

Pesë muaj pas lindjes, Floriana Garo poston foton e parë me bikini

    Pesë muaj pas lindjes, Floriana Garo poston foton e parë me bikini

Moderatorja Floriana Garo ka zgjedhur që pushimet t’i kalojë në Shqipëri. Pasi pjesën më të madhe të vitit ish moderatorja e “Jo vetëm modë” e ka kaluar në Zvicër, vend

Lexo me Shume

(Këndvështrim) Instagrami, çfarë kemi harruar për të dhe jetën tonë?

    (Këndvështrim) Instagrami, çfarë kemi harruar për të dhe jetën tonë?

Nga Ana Limani Rrjetet sociale janë kthyer në një lojë të rrezikshme për jetën e çdokujt prej nesh. Instagrami na merr orë të tëra të ditës, duke u kujdesur për

Lexo me Shume

(Video) Çifti i njohur i “Big Brother” drejt altarit, propozim për martesë në festën e birrës

    (Video) Çifti i njohur i “Big Brother” drejt altarit, propozim për martesë në festën e birrës

Ata e provuan të dy aventurën e quajtur “Big Brother”, edhe pse e krijuan mardhënien e tyre pas daljes nga shtëpia e këtij reality show. Kur askush nuk e priste,

Lexo me Shume

Jeni duke planifikuar dasmën tuaj? Ne ju ndihmojmë me idetë më të veçanta të tortave për ditën tuaj të madhe!

    Jeni duke planifikuar dasmën tuaj? Ne ju ndihmojmë me idetë më të veçanta të tortave për ditën tuaj të madhe!

Dasma është një nga ngjarjet më të rëndësishme të jetës për shumë njerëz ku gjithçka duhet të jetë e përsosur.  Kjo përfshin detajet më të vogla ku midis shumë  është

Lexo me Shume

Jeni mërzitur me shtëpinë tuaj? Ndiqni këto këshilla dekorimi për ta bërë të duket si e re!

    Jeni mërzitur me shtëpinë tuaj? Ndiqni këto këshilla dekorimi për ta bërë të duket si e re!

Keni blerë një apartament të ri apo jeni lodhur me dhomën tuaj të mërzitshme dhe doni të bëni një ndryshim?  Janë

Lexo me Shume

I nxehti afrikan në Shqipëri erdhi! Ndiqni këshillat për pushime të shëndetshme

    I nxehti afrikan në Shqipëri erdhi! Ndiqni këshillat për pushime të shëndetshme

Në Shqipëri rrezatimi diellor është më i fortë midis muajve maj dhe gusht, ndaj dhe gjatë aktiviteteve tuaja, në mjedis

Lexo me Shume

Mendoi se i shpëtoi akuzave për ngacmim seksual, por këngëtari i “Backstreet Boys” duhet të japë sërish llogari

    Mendoi se i shpëtoi akuzave për ngacmim seksual, por këngëtari i “Backstreet Boys” duhet të japë sërish llogari

Anëtari i grupit “Backstreet Boys”, Nick Carter është vënë sërish në qendër të polemikave, duke qenë se  prokurorët kanë rinisur hetimet

Lexo me Shume

(Foto) Ëndërroni të shëtisni të dashurit tuaj me makinën e Princ Harry-t dhe Meghan Markle? Tashmë mund ta blini atë…

    (Foto) Ëndërroni të shëtisni të dashurit tuaj me makinën e Princ Harry-t dhe Meghan Markle? Tashmë mund ta blini atë…

Makina “Audi’ e përdorur nga Princi Harry për të marrë Meghan Markle nga aeroporti, ka dalë në shitje për 80.890

Lexo me Shume

Çizme në verë? Nxirrni garderobën e dimrit sepse vajzat e njohura shqiptare e bënë këtë stil të duket “cool”

    Çizme në verë? Nxirrni garderobën e dimrit sepse vajzat e njohura shqiptare e bënë këtë stil të duket “cool”

Menduam se kjo verë do të përfundonte me trendin e fotove ku pozohet me një copëz shalqi në dorë por

Lexo me Shume

Cilët janë qytetet më romantikë ku mund të arratiseni me dashurinë tuaj?

Çdokush do të donte të bënte pushime me personin e zemrës në qytetet më romantike të botës, e shpeshherë kur

Lexo me Shume

I nxehti afrikan në Shqipëri, ja ku shënuan sot temperaturat 48°C

    I nxehti afrikan në Shqipëri, ja ku shënuan sot temperaturat 48°C

  Në Shqipëri sot janë rregjistruar temperatura të larta. Sipas Meteoalb pika më e nxehtë e vendit sot ka qenë

Lexo me Shume

Politikani serb që e njeh pavarësinë e Kosovës, bën “shqiponjën” në televizion

Gjesti i bërjes së shqiponjës me duar gjithmonë ka ngjallur reagimin e serbëve, por jo të politikanit liberal Çedomir Jovanoviç.

Lexo me Shume

Demi Lovato qëndron në spital: “Është ende shumë e sëmurë, me të përziera dhe ethe!”

    Demi Lovato qëndron në spital: “Është ende shumë e sëmurë, me të përziera dhe ethe!”

Përzierje dhe tempraturë të lartë, komplikime dhe gjendje jo të mirë për këngëtaren Demi Lovato, e cila u shtrua në

Lexo me Shume

Çmenduria e fansit, mbulon trupin me tatuazhe të duket si Getoar Selimi

    Çmenduria e fansit, mbulon trupin me tatuazhe të duket si Getoar Selimi

Fansat janë të gatshëm të bëjnë çmenduri nga më të ndryshmet për të preferuarit e tyre.  Një fans i Getoar

Lexo me Shume

Fundoset në Turqi anija me emigrantë, 6 viktima mes tyre edhe 3 foshnja!

    Fundoset në Turqi anija me emigrantë, 6 viktima mes tyre edhe 3 foshnja!

Një anijë është mbytur në brigjet turke ditën e sotme, në të cilën ndodheshin 16 persona. Nëntë persona janë shpëtuar

Lexo me Shume

Acarohet modelja shqiptare: “Si mund t’i nxirrni fëmijët e sëmurë në vendet publike”

    Acarohet modelja shqiptare: “Si mund t’i nxirrni fëmijët e sëmurë në vendet publike”

Modelja e njohur shqiptare është shumë active në rrjetet sociale e sidomos me profiling e saj ne Instagram kun a

Lexo me Shume

Ja ku po i kalon Jona Spahiu ditët e fundit të shtatzënies dhe duket kaq bukur

    Ja ku po i kalon Jona Spahiu ditët e fundit të shtatzënies dhe duket kaq bukur

Moderatorja e njohur Jona Spahiu vetëm pak kohë ma prë i dha fund beqarisë me partnerin e saj Frenklin Ymeri në një dasëm vetëm me njerëzit e tyre më të

Lexo me Shume