Blitz | Kliko dhe Informohu

Thuhet se POOOR...

Zbulohet “rivalja” e re e Ermal Mamaqit në “Top Channel”

    Zbulohet “rivalja” e re e Ermal Mamaqit në “Top Channel”

Pas “luftës” për audiencën e të shtunave mes Arbana Osmanit dhe Ermal Mamaqit, ky i fundit do të ketë një tjetër “kundërshtare”. Burime pranë “Top Channel”, konfirmojnë për “RevistaWho.com” se

Lexo me Shume

Pique dhe Shakira përsëri bashkë? Fotoja që hedh poshtë dyshimet…

    Pique dhe Shakira përsëri bashkë? Fotoja që hedh poshtë dyshimet…

U përfol shumë për një krizë mes çiftit të njohur botëror, futbollistit të Barcelonës Gerard Pique dhe këngëtares Shakira. Si për të hedhur poshtë çdo dyshim apo thashethem të mediave

Lexo me Shume

Historia frymëzuese e Rozana Radit: “Me ikjen e prindërve më ndjek frika e vdekjes. Nuk ia kam zgjatur dorën askujt…”

    Historia frymëzuese e Rozana Radit: “Me ikjen e prindërve më ndjek frika e vdekjes. Nuk ia kam zgjatur dorën askujt…”

Gjithnjë e kemi njohur si atë vajzën që di të bëjë shumë gjëra njëkohësisht, që 24 orët e ditës për të janë mundësia për ta kthyer aftësinë në art. Rozana

Lexo me Shume

Vesa Luma, probleme me shëndetin. I ndalohet aktiviteti fizik: Është dhembje e madhe!

    Vesa Luma, probleme me shëndetin. I ndalohet aktiviteti fizik: Është dhembje e madhe!

Vesa Luma është një nga personazhet më aktive në rrjete sociale, që ndan me ndjekësit e saj momente nga përditshmëria, kryesisht prapësitë por edhe talentet e djalit të saj Lian. Megjithatë,

Lexo me Shume

Të vetëkënaqurit e showbiz-it shqiptar, njihuni me VIP-at që pëlqejnë veten e tyre

    Të vetëkënaqurit e showbiz-it shqiptar, njihuni me VIP-at që pëlqejnë veten e tyre

Një gjë që nuk e kemi kuptuar (dhe nuk do ta kuptojmë kurrë) janë personat që u bëjnë “like” postimeve dhe fotografive të tyre në rrjetet sociale. Të njëjtën gjë

Lexo me Shume

Të “vonuar” por të zgjuar: VIP-at shqiptarë që po bëjnë xhelozë një rrjet të tërë

    Të “vonuar” por të zgjuar: VIP-at shqiptarë që po bëjnë xhelozë një rrjet të tërë

Muaji shtator është muaji i pushimeve për VIP-at tanë. Pikërisht në kohën kur ne kemi filluar  fluksin e punës ata zgjedhin të relaksohen. Dhe jo pa qëllim, pasi kanë kaluar

Lexo me Shume

Qeveria “Rama 2” nis punën, bashkë me të fillojnë edhe dorëheqjet e para

    Qeveria “Rama 2” nis punën, bashkë me të fillojnë edhe dorëheqjet e para

Akoma pa nisur mirë nga puna ka ardhur edhe dorëheqja e parë nga drejtorët e LSI-së. Ditën e sotme ka dhënë dorëheqjen kreu i Inspektoratit Shtetëror të Mjedisit dhe Pyjeve,

Lexo me Shume

Prisni pak, mos ndoshta Nik Xhelilaj do t’i kthehet ekranit shqiptar?

    Prisni pak, mos ndoshta Nik Xhelilaj do t’i kthehet ekranit shqiptar?

Nik Xhelilaj për një kohë të gjatë Shqipërinë e ka bërë shtëpi të dytë pasi shumicën e kohës ka qenë jashtë vendit (Gjermani, Turqi), ku ka qenë i angazhuar me

Lexo me Shume

Zihen “live” në emision, Robert Aliaj: “Mediokre”. Fiori Dardha: “Nuk të lejoj të më ofendosh!”

    Zihen “live” në emision, Robert Aliaj: “Mediokre”. Fiori Dardha: “Nuk të lejoj të më ofendosh!”

Mbrëmjen e sotme ka nisur edicioni i katërt i “Dance With Me”, programi i kërcimit në “Tv Klan” që bën

Lexo me Shume

Këto personazhe publike (me në krye Albana Osmanin) humbën momentin më të bukur të dasmës së Getit dhe Marinës

    Këto personazhe publike (me në krye Albana Osmanin) humbën momentin më të bukur të dasmës së Getit dhe Marinës

Pak minuta më parë, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i thanë “po” njëri-tjetrit dhe tashmë janë zyrtarisht burrë e grua.

Lexo me Shume

Bregu kundër Bashës: Mos na e nxirrni bojën fare! I dhatë kurorë dafine FITIMTARIT të vidhte shtëpinë e tij

    Bregu kundër Bashës: Mos na e nxirrni bojën fare! I dhatë kurorë dafine FITIMTARIT të vidhte shtëpinë e tij

Grupi parlamentar i Partisë Demokratike ka dalë me një deklaratë zyrtare në lidhje me atë që e cilëson shitje votash

Lexo me Shume

(Foto) Mbesa e Marinës zbulon surprizën gjigante që i ka përgatitur tezes për dasmë

    (Foto) Mbesa e Marinës zbulon surprizën gjigante që i ka përgatitur tezes për dasmë

Ndërkohë që Marina Vjollca dhe Getoar Selimi bëhen gati për natën e madhe, dalëngadalë po zbulohen një nga një surprizat

Lexo me Shume

(Foto) Në këngën e re, Elhaida Dani duket se nuk do të mbajë më asgjë

    (Foto) Në këngën e re, Elhaida Dani duket se nuk do të mbajë më asgjë

Ju kishte marrë malli për Elhaida Danin? Të themi të drejtën neve po! Pas Eurovizionit, këngëtarja shkodrane u zhvendos fillimisht

Lexo me Shume

20 vjet “Opinion”, Fevziu dhe Lame sqarojnë për herë të parë momentin e “Pushoooo!”

    20 vjet “Opinion”, Fevziu dhe Lame sqarojnë për herë të parë momentin e “Pushoooo!”

Nuk besojmë se ka njeri që nuk e ka parë momentin e debatit mes moderatorit Blendi Fevziu dhe Artan Lames.

Lexo me Shume

Kim Kardashian dhe Kanye West, prindër për herë të tretë! Është një VAJZË!

    Kim Kardashian dhe Kanye West, prindër për herë të tretë! Është një VAJZË!

Lajmi i ditës së djeshme për Kim Kardashian nuk ishte vetëm nudoja e radhës, pasi ajo dhe Kanye West do

Lexo me Shume

“Dedikim andrrash” për ditëlindjen e Sinanit! Andrra i emocionoi të gjithë me fjalët e dashurisë…

    “Dedikim andrrash” për ditëlindjen e Sinanit! Andrra i emocionoi të gjithë me fjalët e dashurisë…

Mbrëmjen e djeshme, Sinan Hoxha festoi ditëlindjen dhe surprizën e vërtetë ia bëri bashkëshortja e tij Andrra. Si gjithnjë, mjaft

Lexo me Shume

Andrra surprizon Sinan Hoxhën për ditëlindje. Ky i fundit është burrë me fat

    Andrra surprizon Sinan Hoxhën për ditëlindje. Ky i fundit është burrë me fat

Andrra është një vajzë e bukur, gjithmonë e sjellshme dhe mjaft e ëmbël në të gjitha daljet publike e sikur

Lexo me Shume

Pas ndarjes nga i dashuri, Ambra e “Big Brother” tashmë krah Veselit?

    Pas ndarjes nga i dashuri, Ambra e “Big Brother” tashmë krah Veselit?

Të gjithë besojmë se e mbani mend Ambrën, vajzën simpatike të këtij edicioni të “Big Brother” që i bëri të

Lexo me Shume

Bebe Rexha feston ditëlindjen. Urimi i Era Metës do t’ju surprizojë!

    Bebe Rexha feston ditëlindjen. Urimi i Era Metës do t’ju surprizojë!

Ditën e sotme këngëtarja e njohur Bebe Rexha feston ditëlindjen. Mes shumë urimesh nga të afërm e miq, nuk mund

Lexo me Shume

Majlinda Kelmendi shpallet xhudistja më e mirë në botë

    Majlinda Kelmendi shpallet xhudistja më e mirë në botë

Majlinda Kelmendi është shpallur xhudistja më e mirë femër në botë nga Federata Ndërkombëtare e Xhudos, një event i mbajtur

Lexo me Shume

Bëhuni gati për dasmën e parë të “Portokalli”-së! Zbulohen e detajet e ceremonisë që do të zhvillohet të shtunën

    Bëhuni gati për dasmën e parë të “Portokalli”-së! Zbulohen e detajet e ceremonisë që do të zhvillohet të shtunën

Të gjithë e njohim si Xhoda, por emri i tij i vërtetë është Irgen Çela. Aktori i “Portokalli”-së do t’i japë këtë të shtunë fund beqarisë dhe Blitz.al ka mësuar se

Lexo me Shume