Blitz | Kliko dhe Informohu

Thuhet se POOOR...

“E ka çuar Sheiku në Dubai!” Bleona reagon ndaj ndjekësit: “Nëse vazhdon kështu, vajza jote do shkojë të kërkojë Sheikun!”

    “E ka çuar Sheiku në Dubai!” Bleona reagon ndaj ndjekësit: “Nëse vazhdon kështu, vajza jote do shkojë të kërkojë Sheikun!”

Nuk është më e jashtzakonshme që personazhet e njohur t’i kundërpërgjigjen ndjekësve të tyre në rrjete sociale, ama këtë herë, Bleona Qereti i ka dedikuar një kohë e një shpjegim

Lexo me Shume

Vetëm vajzat apo gratë shtatzënë mund të veshin paliçeta? Reperi shqiptar sapo i ktheu në trend

    Vetëm vajzat apo gratë shtatzënë mund të veshin paliçeta? Reperi shqiptar sapo i ktheu në trend

Kush e ka thënë se vetëm vajzat apo gratë shtatzënë mund të veshin paliçetat që dikur kanë qenë shumë në modë? Epo ja që kjo ide qenka e gabuar pasi

Lexo me Shume

“Twerk” në skenë? Reagon Ronela Hajati: “Më duheshin lekët, më mirë këmbët përpjetë në skenë sesa jashtë…”

    “Twerk” në skenë? Reagon Ronela Hajati: “Më duheshin lekët, më mirë këmbët përpjetë në skenë sesa jashtë…”

Ronela Hajati është ndër të paktat këngëtare që guxojnë në skenë jo vetëm me veshjen por edhe me kërcimin e saj. Vite më parë, pikërisht në 2013, performance e Ronelës

Lexo me Shume

Albana Vokshi në mbrojtje të gazetares së RTSH-së: Stop shantazheve

    Albana Vokshi në mbrojtje të gazetares së RTSH-së: Stop shantazheve

  Kryetarja e Komisionit Parlamentar të Medias dhe Edukimit, Albana Vokshi reagoi ndaj gjobitjes së gazetares Anduena Llabani pasi ajo shkrehu mendimin e saj në një studio televizive. Sipas Vokshit,

Lexo me Shume

“Fluturimi 3470” mund të ketë vazhdim! Soni i thotë PO bashkëpunimit me Flor Mumajesin!

    “Fluturimi 3470” mund të ketë vazhdim! Soni i thotë PO bashkëpunimit me Flor Mumajesin!

Sot në mbrëmje Soni Malaj ka qenë e ftuar në “Shiko kush Luan! Asaj i është dashur tu përgjigjet disa pyetjeve mbi jetën e saj, personale e profesionale. Një prej

Lexo me Shume

E pyesin se çfarë marrëdhënie ka me Mirkon, Soni pergjigjet sinqerisht: Ai është babai i vajzës sime, sigurisht që flas!

    E pyesin se çfarë marrëdhënie ka me Mirkon, Soni pergjigjet sinqerisht: Ai është babai i vajzës sime, sigurisht që flas!

Soni Malaj është ndër këngëtarët për të cilën flitet jo vetëm për projektet e saj në muzikë por edhe për jetën personale. Mbrëmjen e sotme ajo ka qenë e ftuar

Lexo me Shume

“Studiova politikën por e lashë për muzikën elektronike”- djali i Inva Mulës rrëfen se sopranoja nuk ishte dakort me vendimin e tij

    “Studiova politikën por e lashë për muzikën elektronike”- djali i Inva Mulës rrëfen se sopranoja nuk ishte dakort me vendimin e tij

Fama e Inva Mulës është e madhe ditët e sotme e zëri i sopranos së njohur duartokitet kudo në botë. Në një kohë qê për Invën kemi shumë informacion, pasi

Lexo me Shume

Pas deklaratës tronditëse mbi përdhunimin e së bijës, reagon nëna e Eliza Dushkut: Do të doja të kisha qenë trime!

    Pas deklaratës tronditëse mbi përdhunimin e së bijës, reagon nëna e Eliza Dushkut: Do të doja të kisha qenë trime!

Ditën e sotme opinioni publik u trondit nga një deklaratë e papritur e aktores shqiptare Eliza Dushku e cila u shpreh se një regjisor i njohur hollivudian kishte abuzuar seksualisht

Lexo me Shume

Diell, qiell, Maldive dhe një puthje e zjarrtë! Elita dhe Gjiko janë gjithçka do donim të ishim!

    Diell, qiell, Maldive dhe një puthje e zjarrtë! Elita dhe Gjiko janë gjithçka do donim të ishim!

Elita Rudi dhe Gjiko janë ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Që nga momenti që e pranuan publikisht

Lexo me Shume

Surprizë! Rita Ora koncert madhështor në Kosovë, në ditën më të veçantë

    Surprizë! Rita Ora koncert madhështor në Kosovë, në ditën më të veçantë

Siç dhe e dini, ky është një vit shumë i veçantë për Kosovën e gjithë Shqiptarët pasi Kosova në 17

Lexo me Shume

Maqedoni, Kuvendi miraton ligjin për gjuhën shqipe

    Maqedoni, Kuvendi miraton ligjin për gjuhën shqipe

Me 69 vota pro dhe asnjë kundër apo abstenim, pa pjesëmarrjen e VMRO-DPMNE-së, Kuvendi i Maqedonisë vendosi ta kalojë Projektligjin

Lexo me Shume

Shoqja e ngushtë të njeh më mirë se të gjithë! Arbana i uron ditëlindjen Xhemit me fotot që ajo nuk do i publikonte kurrë!

    Shoqja e ngushtë të njeh më mirë se të gjithë! Arbana i uron ditëlindjen Xhemit me fotot që ajo nuk do i publikonte kurrë!

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë mikesha të ngushta prej kohësh tashmë. Shpeshherë i shohim të bëjnë shaka me njëra-tjetrën në

Lexo me Shume

Kamera e fshehtë, Rudina Dembacaj “zbulon” se bashkëshorti e tradhton me kolegen e saj

    Kamera e fshehtë, Rudina Dembacaj “zbulon” se bashkëshorti e tradhton me kolegen e saj

Besojmë se shumë prej jush e mbajnë mend kohën kur në Top Channel trasmetohej programi  “Kjo ishte lojë” një program

Lexo me Shume

Elita dhe Gjiko e pritën 2018-n më romantikë se kurrë! I premtojnë njëri-tjetrit publikisht…

    Elita dhe Gjiko e pritën 2018-n më romantikë se kurrë! I premtojnë njëri-tjetrit publikisht…

Elita Rudi dhe Gjiko janë një nga ciftet që u konsoliduan gjatë vitit që lamë pas. Shpesh i kanë krahasuar

Lexo me Shume

Pasi u çmall me fansat në Shqipëri, Dafina Zeqiri përfundon në spital

    Pasi u çmall me fansat në Shqipëri, Dafina Zeqiri përfundon në spital

Rikthimi i Dafina Zeqirit në Shqipëri për festat e fundvitit është pritur shumë mirë nga ndjekësit e saj. Ajo ka

Lexo me Shume

Shpejtoni sa jeni në kohë: Nëse nuk i bëni këto gjëra tani, 2018 do të jetë një dramë për ju! 

    Shpejtoni sa jeni në kohë: Nëse nuk i bëni këto gjëra tani, 2018 do të jetë një dramë për ju! 

Një vit fringo i ri sapo ka ardhur. është e vërtetë, ne po jetojmë tashmë në 2018-ën. Dhe, nëse keni

Lexo me Shume

Emina sapo na rrëfeu defektin në foton e saj më të ëmbël dhe tani ne vajzat shqiptare ndihemi më të përfaqësuara!

    Emina sapo na rrëfeu defektin në foton e saj më të ëmbël dhe tani ne vajzat shqiptare ndihemi më të përfaqësuara!

Emina Cunmulaj është e paparë dhe kjo për një fakt të vetëm: modelja ka preferuar të jetë gjithnjë e hapur

Lexo me Shume

Vajza e Beyonce dhe Jay Z: Presidente e SHBA-ve në 2050!

    Vajza e Beyonce dhe Jay Z: Presidente e SHBA-ve në 2050!

Çifti Beyonce dhe Jay Z janë kthyer tashmë në një prej çifteve më të komentuar, përfolur dhe pëlqyer nga publiku,

Lexo me Shume

Pak orë para ndërrimit të viteve VIP-at shqiptarë kanë një urim për ju!

    Pak  orë para ndërrimit të viteve VIP-at shqiptarë kanë një urim për ju!

Vetëm pak para ndërrimit të viteve personazhet e njohur shqiptar kanë ndarë urimet e tyre në rrjetet sociale. Tashmë kjo

Lexo me Shume

Këtë fundvit mikja e ngushtë e Adelës ka një dedikim për të : “Do doja të puthja, të shkulja flokët e të festonim të gjithë bashkë”

    Këtë fundvit mikja e ngushtë e Adelës ka një dedikim për të : “Do doja të puthja, të shkulja flokët e të festonim të gjithë bashkë”

Vetëm pak muaj më parë gazetarja e njohur Adelajada Xhamani është ndarë nga jetë. Kjo ishte një humbje shumë e

Lexo me Shume

Era Istrefi ia arriti qëllimit: Tani mund të vdes e qetë!

    Era Istrefi ia arriti qëllimit: Tani mund të vdes e qetë!

Trampolina e Era Istrefit drejt famës dhe suksesit në Ultra Music ishte padyshim kënga “BonBon”. Me kalimin e kohës, BonBon arriti të thyejë rekordin e videos shqiptare më të klikuar

Lexo me Shume