Blitz | Kliko dhe Informohu

Thuhet se POOOR...

Ka të reja nga “front i luftës” mes Brad Pitt dhe Angelina Jolie, ja si do ta zgjidhin kujdestarinë e fëmijëve

    Ka të reja nga “front i luftës” mes Brad Pitt dhe Angelina Jolie, ja si do ta zgjidhin kujdestarinë e fëmijëve

Pak javë më parë, lajmi se Brad Pitt dhe Angelina Jolie do ti drejtoheshin gjykatës për të zgjidhur çeshtjen e kujdestarisë së fëmijëve të tyre, ishte në të gjithë kronikat

Lexo me Shume

Surprizë! Mc Kresha do të jetë pjesë e “Kënga Magjike” në bashkëpunim me këtë këngëtare

    Surprizë! Mc Kresha do të jetë pjesë e “Kënga Magjike” në bashkëpunim me këtë këngëtare

Teksa javët kalojnë, konkurrenca në “Kënga Magjike” bëhet akoma më e fortë. Këtë javë, nga artistët big u prezantuan Bruno dhe Artjola Toska, Eli Fara dhe Aurela Gaçe, Kastro Zizo.

Lexo me Shume

Reshje të dendura në Shqipëri, tre qytete kryesore rrezikojnë të përmbyten

    Reshje të dendura në Shqipëri, tre qytete kryesore rrezikojnë të përmbyten

Tre qytete kryesore rrezikojnë të përmbyten si pasojë e reshjeve të dendura të shiut që kanë pushtuar vendin ditën e sotme. Vlora, Gjirokastra dhe Elbasani rrezikohen nga përmbytjet për shkak

Lexo me Shume

Një tjetër dasmë mbretërore në horizont, Princesha Beatrice i prezanton familjes të dashurin multi-milioner

    Një tjetër dasmë mbretërore në horizont, Princesha Beatrice i prezanton familjes të dashurin multi-milioner

Mund të kemi një tjetër dasmë mbretërore brenda disa muajve teksa Princeshë Beatrice raportohet se i ka prezantuar të dashurin e saj të ri familjes. Sipas “The Daily Mail” 30

Lexo me Shume

Konkurrenca me Rudina Magjistarin: Bieta Sulo e thotë publikisht mendimin që ka për të

    Konkurrenca me Rudina Magjistarin: Bieta Sulo e thotë publikisht mendimin që ka për të

Bieta Sulo ka qenë e ftuar këtë të shtunë në emisionin “Thumb” nga Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu. Prej muajit shtator ajo ka nisur një ekperiencë të re në televizion,

Lexo me Shume

“Kishte pirë hashash dhe e spiunova te mami”-Aurela Hoxha tregon për episodin me vëllian e saj

    “Kishte pirë hashash dhe e spiunova te mami”-Aurela Hoxha tregon për episodin me vëllian e saj

Aurela Hoxha ka qenë e ftuar në banakun e emisionit “Thumb” këtë të shtunë ku ka folur për shumë detaje nga jeta e saj profesionale por ka rrëfyer edhe për

Lexo me Shume

Ka 15 vite karrierë në aktrim, cila është arsyeja që Florjan Binaj nuk ka luajtur kurrë në teatër

    Ka 15 vite karrierë në aktrim, cila është arsyeja që Florjan Binaj nuk ka luajtur kurrë në teatër

Florjan Binaj është një nga aktorët më të dashur të “Portokalli”-së e ndonëse ka 15 vite që ngjitet në skenën e shfaqjes së humorit, ai nuk ka pasur asnjëherë një

Lexo me Shume

Bieta Sulo ua thotë në sy moderatoreve: Faleminderit që ngelët shtatzënë që unë të dilja në ekran

    Bieta Sulo ua thotë në sy moderatoreve: Faleminderit që ngelët shtatzënë që unë të dilja në ekran

Bieta Sulo ka qenë e ftuar këtë të shtunë në emision “Thumb” të Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut. Ajo ka rrëfyer se si po shkon ekperienca e saj tashmë si

Lexo me Shume

Zbulohet projekti i ri i Anjeza Majas! Moderatorja me një program në “ERTV”

    Zbulohet projekti i ri i Anjeza Majas! Moderatorja me një program në “ERTV”

Shumë fansa të Anjeza Majës ishin kurioz të dinin se përse moderatorja  zgjodhi të largohej nga Top Channel, televizioni në

Lexo me Shume

Punë punë deri vonë se Luana këngë po “bon”

    Punë punë deri vonë se Luana këngë po “bon”

Luana Vjollca prej disa javësh tashmë ka nisur sezonin e dytë të “Shiko Kush Luan”. Le ta pranojmë se për

Lexo me Shume

Tani ata janë çifti perfekt por dikur William dhe Kate ishin shumë pranë ndarjes për shkak të një “aventure” të princit

    Tani ata janë çifti perfekt por dikur William dhe Kate ishin shumë pranë ndarjes për shkak të një “aventure” të princit

Princi William dhe bashkëshortja e tij Kate Middleton, e kanë pranuar gjithmonë se gjatë fejesës së tyre  kaluan një periudhë

Lexo me Shume

Kim Kardashian flet për herë të parë në lidhje me takimin Kanye-Trump dhe se çfarë mendon vërtetë për të

    Kim Kardashian flet për herë të parë në lidhje me takimin Kanye-Trump dhe se çfarë mendon vërtetë për të

E ftuar përballë një paneli për të biseduar në lidhje me reformën e burgjeve, të cilën e ka mbështetur kohët

Lexo me Shume

Diskret deri në maksimum por pasi e pranuan… shpërtheu dashuria!

    Diskret deri në maksimum por pasi e pranuan… shpërtheu dashuria!

Shumë nga personazhet e showbizz-it tonë nuk e kanë pasur aspak të lehtë të pranojnë publikisht lidhjet e tyre. Kjo

Lexo me Shume

Biznesmeni i njohur tregon për të famshmit të cilët janë gay dhe nuk e pranojnë, mes tyre një ministër

    Biznesmeni i njohur tregon për të famshmit të cilët janë gay dhe nuk e pranojnë, mes tyre një ministër

Elton Ilirjani është një ndër të paktët persona publik që e ka pranuar hapur prej kohësh orientimin e tij seksual

Lexo me Shume

E nisi në prapaskenë por brenda 3 vitesh Dojna Mema arriti të “zërë” vendin e Ledion Liços

    E nisi në prapaskenë por brenda 3 vitesh Dojna Mema arriti të “zërë” vendin e Ledion Liços

Ditën e djeshme fakti se Ledion Liço nuk do të drejtojë më një nga programet që identifikohej tërësisht me figurën

Lexo me Shume

Kompania britanike i ofron punonjësve të saj një ditë pushimi vetëm për tu masturbuar

    Kompania britanike i ofron punonjësve të saj një ditë pushimi vetëm për tu masturbuar

Ndërkohë që shumë kompani ngurojnë ti lejojnë të punësuarit e tyre të marrin ditë pushimi ekstra, një firmë britanike po

Lexo me Shume

Lady Gaga premton se do performojë këngën “Shallow” në Oscars vetëm nëse i plotësohet një kusht

    Lady Gaga premton se do performojë këngën “Shallow” në Oscars vetëm nëse i plotësohet një kusht

(Spoiler alert) Pavarësisht se në filmin “A Star is Born”, Ally që luhet nga Lady Gaga dhe Maine që e

Lexo me Shume

“Unë jam një nga miliona njerëzit që nuk mund të bëjnë fëmijë”-këngëtarja e njohur rrëfen sekretin e saj

    “Unë jam një nga miliona njerëzit që nuk mund të bëjnë fëmijë”-këngëtarja e njohur rrëfen sekretin e saj

Mbrëmjen e kaluar këngëtarja Jessie J ka performuar në shfaqjen që mbahet në “Royal Albert Hall” dhe tërhoqi vëmendjen e

Lexo me Shume

Është vetëm 14 vjeç! Vajza e Manjola Nallbanit publikon librin e saj të dytë dhe këngëtarja nuk mund të ishte më krenare se kaq

    Është vetëm 14 vjeç! Vajza e Manjola Nallbanit publikon librin e saj të dytë dhe këngëtarja nuk mund të ishte më krenare se kaq

Arritjet e fëmijëve janë gjithnjë krenari pë prindërit të cilët nuk mund të ndjejnë gëzim më të madh teksa shohim

Lexo me Shume

Përtej fustaneve të shkurtër dhe klasikë Arbana Osmani është gocë pulovrash

    Përtej fustaneve të shkurtër dhe klasikë Arbana Osmani është gocë pulovrash

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Çfarëdo programi që ajo sjell në ekran një

Lexo me Shume

Pjestari më i pëlqyer i familjes mbretërore nuk është Mbretëresha e Anglisë, zbuloni kë duan më shumë britanikët

    Pjestari më i pëlqyer i familjes mbretërore nuk është Mbretëresha e Anglisë, zbuloni kë duan më shumë britanikët

Sipas një votimi që është zhvilluar kohët e fundit në Mbretërinë e Bashkuar, Princi Harry është pjestari i familjes mbretërore më i pëlqyer nga publiku. 34 vjeçari është përshkruar nga

Lexo me Shume