Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Pa të, sot do të isha në burg”- deklarata e Mozzik habit ndjekësit

“Pa të, sot do të isha në burg”- deklarata e Mozzik habit ndjekësit
August 12
13:43 2018

Ai është një ndër reperat më të dashur në tregun muzikor shqiptar.

Që në projektet e tij të para muzikore, Mozzik arriti sukses të menjëhershëm në një kohë shumë të shkurtër. Por a e keni menduar ndonjëherë se cili do të ishte profesioni tjetër i Mozzik nëse nuk do të merrej me muzikë?

I pyetur në Instagram nga fansat se me çfarë do të merrej  nëse nuk do të reponte, Mozzik dha një përgjigje që askush nuk e priste.

“Sigurt n’burg isha kon!”- është përgjigjur ai.

Epo, që muzika nuk ishte thjesht një profesion por pasion për kengëtarin, këtë e dinim, por që të ishte shpëtimtarja e jetës së tij nuk e kishim menduar!/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje