Blitz

 Breaking News

Olti Curri: Hyrja e Alketës në Sanremo më trembi, ishte e dhunshme dhe e paedukatë!

Olti Curri: Hyrja e Alketës në Sanremo më trembi, ishte e dhunshme dhe e paedukatë!
February 07
16:53 2020

E gjithë shqipëria sot, populli i thjeshtë dhe mediat, personazhet e njohur po komentojnë prezencën e Alketës në skenën e Sanremo. Pad postimeve në Instagram, Olti Curri ka komentuar sërish Alketën për emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel.

Për të Alketa mbrëmë dukej sikur ishte tek Opinioni dhe luftonte për të marrë fjalën. Në Top Channel ai sot tha se hyrja e Alketës e trembi. Ndërsa në lidhje me monologun Curri tha gjërat kanë ndryshuar dhe nuk janë më siç tha ajo.

Share