Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ogreni ka tradhtuar Nedën e BB4?

Ogreni ka tradhtuar Nedën e BB4?
March 28
10:41 2016

Ish-banorja e edicionit të katërt të “Big Brother Albania”, Neda Karafili, ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Facebook për të ndarë me ndjekësit e saj një status rreth burrave. Ajo shkruan:

“Burrat në Shqipëri duhet të kuptojnë që nuk janë më pak burra nëse nuk i jepen një gruaje tjetër që i ofrohet, ndërkohë që janë të martuar. Burrat janë më pak burra nëse u jepen atyre dhe si rrjedhojë i dalin nga fjala e burrit për besnikëri gruas që kanë martuar.

Burrninë, në radhë të parë, duhet ta vërtetojnë me gratë që kanë martuar dhe jo me gratë e botës.”

Nuk e dimë çfarë e ka nxitur Nedën të ndajë këtë status. Mos është thjesht një reagim ndaj fenomenit apo është diçka që shkon më thellë? Apo ndoshta është Ogreni mashkulli i statusit?

Kujtojmë se Neda është prej vitesh në krah të Ogrenit, finalist i “Big Brother 4” dhe ka sjellë në jetë djalin e tyre, Serzhin.

Etiketimet
Shperndaje