Blitz

 Breaking News

Nuk ka më pushime, pak muaj pas lindjes së djalit Ajola Xoxa vjen me projektin e ri

Nuk ka më pushime, pak muaj pas lindjes së djalit Ajola Xoxa vjen me projektin e ri
January 21
12:09 2019

Tashmë kanë kaluar pothuajse 4 muaj nga lindja e djalit të kyebashkiakut të Tiranës dhe Ajola Xoxës. Kjo e fundit iu përkushtua terësisht të voglit të saj Kajan duke bërë një pauzë përsa i përket angazhimeve në punë. Por duket se pushimeve i ka ardhur fundi, dhe këtë Ajola e ka treguar me anë të një fotoje në Instagram.

“Babai më tha: Ndiq ëndrrat e tua” , – shkruan Xoxa tek një foto ku duket se po merret me projektin e ri dhe të themi të drejtën është mjaft në formë edhe pse kanë kaluar pak muaj që ajo është bërë nënë.

 

Nuk janë zbuluar detaje nga ajo çfarë po sjell Ajola por duke marrë shkas nga disa videoklipe të këngëtarëve të njohur shqiptar që ajo ishte në rolin e regjizores ndoshta do të kemi diçka më konkrete të sajën këtë herë gjithmonë në këtë fushë. Gjithsesi na duhet të presim për të zbuluar diçka më shumë.  /blitz.al/

 

Share