Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nuk ju pëlqen seksi oral? Këto pozicione do t’ju ndryshojnë TOTALISHT mendim!

Nuk ju pëlqen seksi oral? Këto pozicione do t’ju ndryshojnë TOTALISHT mendim!
July 09
19:27 2018

Seksi oral është intrigues në një njërën anë, por ana tjetër për disa mund të jetë i shpifur, i sikletshëm e për të tjerë mund të jetë kënaqësi e eksperiencë më vete.

Nëse i përkisni kategorisë së parë po ju sjellim çelësin që do t’ju bëjë të hapni derën e kënaqësisë nga seksi oral.

Para se të lexoni 5 pozicionet që do t’ju bëjnë ta pëlqeni këtë lloj seksi, duhet të dini që të dy përfitoni të njëjtën kënaqësi.

 

  1. “The Lazy Sunday”

 

 

  1. “The La-Z-Girl”

 

 

  1. “Hummer Sixty-Ninnnnne”

 

 

 

  1. “King of the World”

 

 

  1. “The Auto-Blow”

Komento
Shperndaje