Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nora Istrefi zgjedh shofere dhe truprojë të gjinisë femër për arsyen më të thjeshtë!

Nora Istrefi zgjedh shofere dhe truprojë të gjinisë femër për arsyen më të thjeshtë!
February 18
10:27 2018

Edhe në Shqipëri si në vendet e zhvilluara të botës, aktiviteti i ngjeshur që kanë artistët i bën që të perfeksionojnë sigurinë e tyre, sidomos kur bëhet fjalë për këngëtarë të cilët shumicën e rasteve kanë të bëjnë me koncerte natën në vende të ndryshme të botës.

Një nga këto këngëtare është edhe Nora Istrefi e cila mbrëmjen e djeshme ka performuar në një club të Gjermanisë për të festuar me shqiptarët atje, 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Rrugës për në club, Nora ka treguar me anë të Instastoryt se ajo shoqërohet në makinë nga një shofere grua dhe një truprojë po grua. Kjo në fakt për një arsye të thjeshtë: gratë munden, gratë duhen suportuar.

Po që na pëlqeu shumë si zgjedhje…/Blitz.al/

Komento
Shperndaje