Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Noah feston ditëlindjen, mami Argjentina ka dy fjalë për ti thënë…

Noah feston ditëlindjen, mami Argjentina ka dy fjalë për ti thënë…
July 22
14:00 2018

Ditën e sotme djali i këngëtares së njohur Argjentina Ramosaj, feston 3 vjetorin e ditëlindjes. Sigurisht që nuk mund të mungonte një festë në shtëpinë e tyre, por jo vetëm kaq.

Në një foto familjare Argjentina ka uruar të voglin e saj.

“Gëzuar ditëlindjen Noah. I vogli im u bë 3 vjecc sot! Festojmë 3 vjet me arushin tonë! Të duam shumë”- ka shkruajtur ajo.

Mami Argjentina është kujdesur që kjo ditë të jetë perfekte për birin e sahj dhe nuk na mbetet gjë tjetër vec se ti urojmë Noah’s edhe 100 vite të lumtura./Blitz.al/

Komento
Shperndaje