Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një yll si mami! Vajza e Valbona Selimllarit kopja më e lezetshme e ikonës së bukurisë

Një yll si mami! Vajza e Valbona Selimllarit kopja më e lezetshme e ikonës së bukurisë
October 08
18:08 2018

Valbona Selimllari është përpjekur ta mbajë familjen e saj, sidomos fëmijët larg mediave. Megjithatë pak muaj më parë ajo na prezantoi për herë të parë me tre fëmijët e saj bukuroshë.

Të dy çunat e saj janë simpatikë ama më e bukura e familjes në fakt është Vivian, vajza e ish-miss Shqipërisë që edhe sot e kësaj dite konsiderohet gruaja më e bukur shqiptare.

Sot Valbona ka publikuar një foto me vajzën dhe komentet më të shumta bashkangjitur postimit kanë qenë komplimente për Vivianin e ëmbël.

 

Me siguri edhe ajo kur të rritet do të komplinmentohet pafund për bukurinë gjenetike që ka trashëguar, njësoj si mami i saj./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje