Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një ‘Justin Bieber’ i ri në horizont

April 15
18:32 2016

Dëgjoni ‘krisma’? Jo, janë zërat e mijërave producentëve që po thërrasin Viktoria Beckham për një kontratë. Por këtë herë jo për Spice Girls, apo për vetë Viktorian, po për djalin e saj Cruz Beckham.

41 vjecarja postoi në Instagram një video të djalit 11 vjecar, teksa këndonte këngën “Hope” të Faith Evans dhe Twista. Ajo që ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të Beckam në Instagram dhe të mediave është vokali i mbreslënës i Cruz-it.

 

Kjo video ka bërë që shumë media prestrigjoze ta cilësojnë vogëlushin si një Justin Bieber të ardhshëm, kurse producentë të ndryshëm janë në lëvizje për të nënshkruar një kontratë për ta shndërruar 11 vjecarin në një yll muzike.

Shperndaje