Blitz

 Breaking News

Nga ditëlindja e Hera Hoxhës: Ky ishte momenti më i bukur kur vogëlushja kërceu me Princin e saj

Nga ditëlindja e Hera Hoxhës: Ky ishte momenti më i bukur kur vogëlushja kërceu me Princin e saj
October 27
12:30 2018

Tre ditë më parë Hera, vajza e Rezarta Shkurtës dhe Ermal Hoxhës festoi 5-vjetorin e saj të lindjes. Familja u mblodh në një festë të madhe dhe shumë momente shkëputur prej saj Rezarta na i tregoi edhe ne në rrjete sociale.

 

View this post on Instagram

 

Jam e bindur se nuk do gjej dot fjalet e duhura per te pershkruar mbremjen e djeshme! Te ftuar njerez qe mi do shpirti per te festuar 3 festa. Princesha jone e vockel u be 5 vjeç. 5 vjet qe na dhuron dashuri pa kushte. Kjo ditelindje ishte akoma dhe me e bukur duke u festuar bashkarisht ashtu si une e kisha enderruar, qe nga dita qe ti linde… Dhe festa e trete i dedikohet njeriut me te forte qe une kam njohur, atij qe me dhuroj perpos jetes dhe mesimet me te rendesishme, si te luftoj dhe te dashuroj ne te njejten kohe! Mbreti im, dashuria ime me e madhe, Babi❤️ I cili ashtu si ne profesion luftarak , luftoj dhe mundi kete vit nje semundje qe doktoret na dhane jo shume shprese! Te gjithe sebashku, duke ndjekur me endje fjalimet sa naive dhe shume te zgjuara te princeshes sone shijuam gjithshka, ushqimin , dekoret, tavolinen te shtruar me aq finese nga me te miret @amievent_official, lulet natyrale qe mbushen dhomezen me aromen e tyre te zgjedhura me shume perkushtim nga @silviflowers_tirane gjithashtu Faleminderit dhe @makeupbyelona qe u kujdese per mua ne kete dite kaq te dashur. Ambienti #HeraCompany

A post shared by Hera Company (@rezartashkurta) on


Një moment shumë i bukur ka qenë edhe vallëzimi që vogëlushja Hera ka bërë me Ermalin, babain e saj.

Për të gjithe familjen festa kishte një kuptim të veçantë, veçanërisht për Herën e cila tashmë në ditëlindje kishte dhe babain e saj. Hera ka kërcyer një vals me Princin e saj dhe mami Rezarta ka bërë gjënë më të bukur që di të bëjë : të fotografojë kutjime kaq të bukura.

Pak më parë jo ka publikuar një foto të tyre bashkangjitur së cilës shkruan:

“Hera vals me Princin e saj. Vajza e vogël e babit.”/Blitz.al/

 

 

View this post on Instagram

 

• 𝓗𝓮𝓻𝓪 𝓥𝓪𝓵𝓼 𝓜𝓮 𝓟𝓻𝓲𝓷𝓬𝓲𝓷 𝓮 𝓢𝓪𝓳💖 #daddylittlegirl #daddyslittlegirl

A post shared by Hera Company (@rezartashkurta) on

Share