Blitz

 Breaking News

Nëse keni uri, shikoni mos jeni shtatzënë, mashkull apo femër qofshit!

Nëse keni uri, shikoni mos jeni shtatzënë, mashkull apo femër qofshit!
December 06
16:18 2019

Pak kohë më parë, Blero dhe Afrona Dika i dhanë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e tyre me një ceremoni madhështore.

Së fundmi çifti po shijon pushimet për “shtatë palë qejfe”Hawaii ku hera herës postojnë shpesh foto e video.

Me siguri vërdallë keni lexuar që Afrona është shtatzënë, lajm ky nisur nga postimi i Afronës e cila shkruan se ka shumë uri teksa shihet e ulur në tavolinën e një restoranti.

Pra, që sot e tutje, nëse keni uri, vizitohuni një herë ose një test shtatëzanie se nuk i dihet ç’bën vaki.

Share