Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Ne të dy bashkë mund të bëjmë shumë gjëra!”- Marina zbulon se si është njohur me Getoarin

“Ne të dy bashkë mund të bëjmë shumë gjëra!”- Marina zbulon se si është njohur me Getoarin
September 23
22:38 2017

Dy javë më parë Marina dhe Getoari i dhanë fund beqarisë në një dasmë që u komentua gjatë në media. Sot për herë të parë e ftuar në “Xing me Ermalin” ka rrëfyer se so janë njohur ajo dhe reperi.
“Historinë tonë e kemi pasur shumë të avashtë. Kemi dashur që lidhja jonë të mbetej private por ka qenë e pamundur. Në fillim kemi pasur kontakte nga puna pornuk jemi njohur aty si Marina dhe Geti. Kontakti jonë filloi nëpërmjet Instagramit. Geti më shkruante mua në fillim, më shihte në emision dhe më dërgonte foto ku ishte duke më parë derisa erdhi një moment dhe më tha: Duhet të takohem me ty”, tregoi Marina.
“Pse duhet të dal unë me ty? Çfarë mund të bëj unë me ty?,- e ka pyetur Marina.
“Ne të dy bashkë mund tè bëjmë shumë gjëra”,- i është përgjigjur Getoari. Më vonë ata kanë rikontaktuar me njëri-tjetrin derisa u dashuruan./ Blitz.al/

Komento
Shperndaje