Blitz

 Breaking News

Në filmin e ri, bashkëshorti i Almeda Abazit bën pjesë edhe djalin e tyre!

Në filmin e ri, bashkëshorti i Almeda Abazit bën pjesë edhe djalin e tyre!
September 08
14:14 2019
Bashkëshorti i Almeda Abazit, aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman vazhdon projektet  dhe angazhimet e tij kinematografike edhe pasi u bë baba i një djali, Efehan.

Së fundmi, aktori ka xhiruar filmin më të ri “Sampiyon” (Kampion) dhe në profilin e tij në Instagram ka publikuar trailerin e ri.

Në fillim vihet re se pjesë të filmit, aktori ka bërë vogëlushin e tij, Efehan, i cili me siguri do e ketë si kujtim të bukur kur të rritet.

Sayisman ka rol kryesor në film dhe të gjithë po presin me padurim rikthimin e tij në ekran.

“Sampiyon” ka në qendër historinë  e një boksieri, i cili pas një incidenti heq dorë nga pasioni dhe pas shumë vitesh kthehet sërish në ring për shkak të djalit të tij./Blitz.al/

 

View this post on Instagram

 

Senin o “Baba” deyisini yerim Efehan’im❤️

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on

Share