Blitz

 Breaking News

Na paska hedhur “hi syve”: Angela Martini paska qenë nuse me të bardhë e çfarë të bardhe!

Na paska hedhur “hi syve”: Angela Martini paska qenë nuse me të bardhë e çfarë të bardhe!
December 26
20:54 2017

Kur Angela Martini u martua ne Los Angeles 2 jave më parë, të gjithëve na habiti vetëm një detaj: fustani i zi.

Shumë seksi, shumë klas ama shumë i zi, sidomos kur bëhet fjalë për një dasmë, e sidomos një dasmë e një shqiptareje.

Por duket se ato paskan qenë vetëm foto sepse Angela e ka veshur fustanin e bardhë duke e çuar traditën deri në fund. Modelja simpatike ka publikuar vetëm pak çaste më parë fotot me fustan të bardhë dhe ka marrë sigurisht komplimentat e të gjithëve.

Share