Blitz

 Breaking News

Na gjeni një titull për këtë lajm rreth Marselës!

Na gjeni një titull për këtë lajm rreth Marselës!
November 11
15:24 2019

Marsela Çibukaj, këngëtarja e njohur shqiptare prezantoi ditën e djeshme tek “Kënga Magjike 2019” këngën e saj konkurruese me titull “Thërrime dashurie, kompozuar nga Adi Hila dhe me tekst të Rozana Radit.

Marsela na la aq shumë pa fjalë me look-un e saj të ri sa nuk po gjenim dot një titull perfekt rreth këtij lajmi. Të gjitha mediat e mbyllën ditën e djeshme me lajme rreth Marselës dhe e nisën javën me pamjen e saj të re.

Këngëtarja i kishte lënë pas fustanet e gjëra e të gjata, fjongot mbi kokë dhe:

tregoi me shumë class trupin e saj pas dobësimit,  me një fustan të zi pas trupit Marsela dukej thjeshtë wow! Blitz.al/ Ronaldo Sharka

Share