Blitz

 Breaking News

Moderatorja e Ora News në një lidhje dashurie me djalin e kryeministrit?

Moderatorja e Ora News në një lidhje dashurie me djalin e kryeministrit?
February 15
13:50 2020

Xhesi Muçaj është “blerja” më e re e Radio Televizionit Ora.

Moderatore e “Mes Yjesh”, dhe së shpejti, së bashku me Roza Latin do të moderojnë reality show-n më të ri në TV Ora, i cili nis në muajin Mars.

Së fundmi në media po përflitet se Xhesi Muçaj është në një lidhje dashurie me djalin e madh të kryeministrit, Gregor Rama.

 

Gjithçka nisi nga një post i moderatores.

Teksa si për koicidencë, në ditën e të dashuruarëve, Xhesi mbrëmjen e djeshme ndodhej në kryeqytet për të festuar, mes saj, pranë saj edhe Gregor Rama.

“Besite”, shkroi Xhesi bashkangjitur videos së postuar e cila është fshirë pa mbushur 24H, dhe kaq u desh që ne portalet t’i bënim të lidhur.

 

Share