Blitz

 Breaking News

Mënyra të thjeshta për të dekoruar shtëpinë tuaj në ditën e dasmës!

Mënyra të thjeshta për të dekoruar shtëpinë tuaj në ditën e dasmës!
August 14
14:16 2018

Dasma është ëndrra e çdo njeriu, por edhe zgjedhja se ku do të zhvillohet dasma është një çështje e ndërlikuar. Ne do t’ju paraqesim disa ide si mund të dekoroni ambientet e shtëpisë në ditën tuaj të dasmës.

1. Dekorimi i rreshtit


Kur vendosni të rëndisni karriget në oborrin e shtëpisë suaj është e rëndësishme që të vendosni pusulla me shprehje dashurie. Në këtë mënyrë ambient duket më këndshëm.

2. Banaku i ushqimit

Banaku me ushqim është bërë trend i viteve të fundit, ka kaq shumë mënyra për të paraqitur ushqimin dhe për ta bërë atë të duket i mahnitshëm. Ju mund të përdorni një sfond si në këtë foto, dhe shkruani një kurorë të bukur apo edhe të dekoroni copën.

3. Dekor në natyrë

 

Nëse planifikoni të keni një dasmë të jashtme, sigurohuni që të përfshini elemente të natyrës. Duhet të pranojmë se një shkallë e vogël me qirinj dhe lule do të duket e mahnitshme!

4. Vend i pritjes

Marrja e fotove është pjesa më e bukur e dasmës ku ju do të nënshkruani kujtimet më të bukura. Ne ju sugjerojmë që ti hidhni një sy fotos dhe të kuptoni që ky dekor është me të vërtet një gjetje e zgjuar.

/Blitz.al/

Share