Blitz

 Breaking News

“Më uli mbathjet para njerëzve”-modeli akuzon këngëtaren e njohur për ngacmim seksual

“Më uli mbathjet para njerëzve”-modeli akuzon këngëtaren e njohur për ngacmim seksual
August 13
16:24 2019

Ajo është një ndër këngëtaret më të njohura, fituese e qindra çmimeve. Por kohët e fundit kanë qenë të mbushura me telashe për Katy Perryn. Dhe si të mos mjaftonin, tashmë ajo akuzohet nga aktori 38 vjeçar, Josh Kloss për ngacmim seksual.

“Teenage Dream” është një nga hitet më të mëdha të karrierës së saj, dhe sigurisht që askush nuk ka harruar videoklipin që e shoqëron, ku pjesë e tij është dhe Josh. Ditën e djeshme, ai ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku akuzon Katyn:

“Ajo ishte e këndshme dhe e sjellshme. Kur kishte njerëz rrotull ajo sillej e ftohtë dhe madje e quajti të puthurën me mua “të shpifur” gjatë gjithë xhirimeve të videoklipit. Tani jam shumë i turpëruar por atëherë jepja më të mirën time,pasi ishi ishte e zënë duke më tradhëtuar dhe vajza ime ishte e vogël, e dija që duhet të duroja për hir të saj. Pas ditës së parë të xhirimeve, Katy më ftoi në një klub striptizmi në Santa Barbara. Refuzova dhe i thashë “Duhet të kthehem në hotel dhe të pushoj, sepse kjo punë është gjithçka që kam për momentin.”

Më pas e takova disa herë pas ndarjes së saj nga Russel. Një herë i solla një mik që vdiste ta takonte. Kur e takova, u përqafuam dhe e kisha ende fiksim. Por teksa po kthehesha të prezantoja mikun tim, ajo më uli pantallonat dhe të brendshmet sa mundi që t’i tregonte miqve të saj dhe turmës rrotull, penisin tim.

A mund ta imagjinoni sa patetik dhe i turpëruar u ndjeva?

E them këtë tani sepse kultura jonë dëshmon që vetëm burrat në fuqi janë perversa. Por gratë me fuqi janë po aq të shpifura…”

Ai e përmbyll duke e cilësuar pjesëmarrjen në klip dhe njohjen me Katy si një ndër eksperiencat më të përulura të tij. /Blitz.al/

View this post on Instagram

You know. After I met Katy, we sang a worship song, “open the eyes of my heart” She was cool and kind. When other people were around she was cold as ice even called the act of kissing me “gross” to the entire set while filming. Now I was pretty embarrassed but kept giving my all, as my ex was busy cheating on me and my daughter was just a toddler, I knew I had to endure for her sake. After the first day of shooting, Katy invited me to a strip club in Santa Barbara. I declined and told her “I have to go back to hotel and rest, because this job is all I have right now” So I saw Katy a couple times after her break up with Russel. This one time I brought a friend who was dying to meet her. It was Johny Wujek’s birthday party at moonlight roller way. And when I saw her, we hugged and she was still my crush. But as I turned to introduce my friend, she pulled my Adidas sweats and underwear out as far as she could to show a couple of her guy friends and the crowd around us, my penis. Can you imagine how pathetic and embarrassed i felt? I just say this now because our culture is set on proving men of power are perverse. But females with power are just as disgusting. So for all her good she is an amazing leader, hers songs are mainly great empowering anthems. And that is it. I continued to watch her use clips of her music videos for her world tour and then her dvd, only highlighting one of her male co-stars, and it was me. I made around 650 in total off of teenage dream. I was lorded over by her reps, about not discussing a single thing about anything regarding Katy publicly. And a couple interviews they edited and answered for me. So, happy anniversary to one of the most confusing, assaulting, and belittling jobs I’ve ever done. Yay #teenagedream I was actually gonna play the song and sing it on ukele for the anniversary, but then as I was tuning I thought, fuck this, I’m not helping her bs image another second.

A post shared by Joshkloss (@iamjoshkloss) on

Share