Blitz

 Breaking News

Më në fund u zbulua: Besi, Erioni dhe “Kimikati” i bashkohen Ardit Gjebreas në Tv Klan

Më në fund u zbulua: Besi, Erioni dhe “Kimikati” i bashkohen Ardit Gjebreas në Tv Klan
August 31
15:57 2018

 

 

Në media është shkruar shumë se ku do të shfaqeshin sezonin e ri Erion Isai dhe Bes Kallaku. Disa thanë se ata do të riktheheshin në Top Channel por Erioni i mohoi zërat në një prononcim për Blitz. al duke u shprehur se kjo nuk ishte e vërtetë.

Ka qenë Ardit Gjebrea ai që ka zbuluar sot se dy çunat bashkë me Olsi Bylykun, i njohur ndryshe si “Kimikati”, do të jenë pjesë e “Të dielës Shqiptare”.

Pak minuta më parë Arditi ka publikuar një foto ku shfaqet përkrah tre aktorëve dhe Alkesandër Frangaj duke diskutuar planet për sezonin e ri.

“E diela Shqiptare, gati për sezonin e ri.”,- shkruan moderatori i njohur. Me shumë mundësi Besi Olsi dhe Erioni do të kenë një rubrikë të veçantë në programin e së dielës. /Blitz.al/

 

 

View this post on Instagram

 

#edielashqiptare Gati për sezonin e ri 😉 #aleksanderfrangaj @erion_isai @bes_kallaku @olsibylyku1

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on

Share