Blitz

 Breaking News

“Më mungon gjoksi jot”- përgjigja e Chiara Ferragnit për bashkëshortin është thjesht epike

“Më mungon gjoksi jot”- përgjigja e Chiara Ferragnit për bashkëshortin është thjesht epike
February 19
18:01 2019

Chiara Ferragni është një ndër blogeret e modës më të ndjekura, që shpesh ngjall interes dhe për jetën e saj private dhe marrëdhënien me Fedez. Tek çdo çift, pjesa e komenteve në Instagram është e preferuara jonë pasi tregon shumë për raportet që kanë.

Së fundmi, Chiara ka postuar një foto në Instagram ku shkruan: “Një vit më parë, në Los Angeles, me gjoks shumë më të madh dhe shumë e emocionuar për të takuar bebin tim.”

Blogerja duket mjaft mirë, por Fedez i mungon diçka te ajo.

“Më mungon gjoksi yt”- i ka komentuar ai, nisur nga përshkrimi i saj i fotos. Por përgjigja e Chiaras ishte ajo që më pak prisnim në këto momente. Ajo është fokusuar te gabimi drejtëshkrimor i tij, pasi ka shkruar ” you boobs” në vend të “your boobs”:

“Your* injorant” dhe e shoqëruar me disa emoji ku i dërgon puthje.

/Blitz.al/

Share