Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Më duhen një palë shkallë për të të puthur…

Më duhen një palë shkallë për të të puthur…
May 12
16:18 2017

Është një rregull i pashkruar që mes burrit dhe gruas në një çift duhet të ketë një diferencë në gjatësi. Megjithatë, ndodh që zemra të të rrahë për një person i cili nuk i përshtatet këtij rregulli. Shumë herë jemi ndeshur me çifte në të cilët burri është shumë herë më i gjatë se partnerja e tij apo edhe e anasjella.  Shumë mund të thonë se në pamje të parë një çift me një diferencë kaq të madhe nuk duken estetikisht bukur, megjithatë e rëndësishme mbi gjithçka është dashuria. Me shaka është thënë se atyre “u duhen një palë shkallë për t’u puthur”. Ndiqni në vijim disa çifte të njohur të ekranit shqiptar, për të cilët merr kuptim kjo shprehje./Blitz.al/

Enada Hoxha dhe Gerd Vaso

Elia Zaharia dhe Princ Leka II

Eva Murati dhe Genar Topalli

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj

 

Anjeza Shahini dhe Paul Edward Conolly

Venera Lumani dhe Lind Islami

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha

Menduat se ishim duke folur vetëm për çifte ku mashkulli është më i gjatë? Jo, ka edhe raste të tjera ku gratë janë më të gjata dhe, fatkeqësisht për meshkujt, ende nuk është shpikur një model këpucësh mjaftueshëm i lartë sa për t’u balancuar me partneret e tyre.

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi

Sonila Meço dhe Drini Jasa

 

Komento
Shperndaje