Blitz

 Breaking News

MC Kresha në bashkëpunim me këngëtaren me famë botërore

MC Kresha në bashkëpunim me këngëtaren me famë botërore
September 23
14:38 2019

Mc Kresha konsiderohet një nga reperët më të suksesshëm shqiptar që numëron me mijëra fansa dhe ka prodhuar me dhjetëra hite.

Për të gjithë fansat e tij dhe jo vetëm prej Kreshës vjen një lajm i mirë: ai do të bashkëpunojë me Bebe Rexhën.

 

View this post on Instagram

 

35 hala Fresh si 1Zet

A post shared by MC Kresha (@tavnikcity) on

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare dhe reperi i njohur shumë shpejt do të publikojnë një këngë. Sipas Prive kënga është regjistruar rreth 1 muaj e gjysmë më parë dhe pritet të publikohet  në javët në vazhdim.

Projekti pritet të jetë një hit i padiskutueshëm, marrë parasysh faktin se protagonistët janëtë dy emrave me karrierë të gjatë në muzikë dhe talent të jashtëzakonshëm në këtë fushë.

Share