Blitz

 Breaking News

Martohu me dikë (Brunon) që di të gatuaj!

Martohu me dikë (Brunon) që di të gatuaj!
November 17
12:55 2019

Bruno, fiksimi i ish-it tim, shoqeve të tua dhe të mia!

 

Bruno, përveç talentit në muzikë dhe prurjeve muzikore që gjithmonë bëhen hite, e hera herës na prek shpirtin me balada, paska diçka më shumë që nuk e paskemi ditur dhe që do i bëj gocat t’a duan akoma dhe më shumë!

View this post on Instagram

60 sekonda ne prive

A post shared by BRUNO (@brunothreedots) on

Në një intervistë për “Prive”, në rubrikën “60 sekonda”, Bruno iu përgjigj pyetjes për talentin e tij të fshehur: “Vdes të gatuaj”- u përgjigj Bruno. Epo kot nuk thonë që martohu me dikë që di të gatuaj, dashuria mbaron, uria jo! Ç’i bëre vetes me këtë deklaratë more Bruno! Blitz.al/Ronaldo Sharka

Share