Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Martesa West-Kardashian, në dorën e testit të atësisë

Martesa West-Kardashian, në dorën e testit të atësisë
March 31
17:53 2016

Martesa West-Kardashian, në dorën e testit të atësisë.

Pas akuzave se Kayne West nuk është babai i vërtetë i vajzës, North West, reperi ka vendosur të ndërmarrë hapa për të vërtetuar të kundërtën.

Burime për revistën “Star” kanë thënë se West do të bëjë një test atësie dhe nëse ai nuk rezulton babai i North do të divorcohet nga bashkëshortja e tij, Kim Kardashian.

Lajmet e qarkulluara në media se Kim ka përdorur spermën e ish-të dashurit për të ngjizur North dhe Saint West kanë nxitur reperin të ndërmarrë këtë veprim, që nëse vërteton akuzat do të çojë në divorcin e tretë për Kim.

Shperndaje