Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Marka prestigjoze amerikane zgjedh Oriola Marashin si imazh kryesor!

Marka prestigjoze amerikane zgjedh Oriola Marashin si imazh kryesor!
June 19
09:57 2019

Modelja e njohur Oriola Marashi ka shkëlqyer edhe jashtë kufijve.

Ajo ka sfiluar në Komo të Italisë për markën prestigjoze Guess, por kjo nuk është hera e parë për të. Drejtuesit të Guess Paul Marciano duket se i ka pëlqyer Oriola dhe ka vendosur ta shohë atë në një sfilat të dytë.

Nëpërmjet disa postimeve në Insta Story, modelja ka treguar se është përzgjedhur imazh i Guess për vitin 2020 dhe momentalisht ajo është duke realizuar një set fotografik për ta.

“Dita e setit fotografik për koleksionin e 2020 për rrobabanjot!”- shkruan Oriola në një nga postimet./Blitz.al/

Komento
Shperndaje