Blitz

 Breaking News

Luana lëshon një tjetër gafë, Don Phenom e bën Kosovar!

Luana lëshon një tjetër gafë, Don Phenom e bën Kosovar!
November 17
14:57 2019

Luana Vjollca njihet si një prej vajzave më të suksesshme në show biz-in shqiptar por që hera herës lëshon ndonjë gafë, të cilat kthehen në meme.

Mbrëmjen e djeshme në “Shiko kush luan”, Luana e bëri një të tillë. Teksa Rezart Veleshnja prezanton të ftuarit të skuadrës së vetë, të cilët ishin Blerona Zeqiri, Teuta Selimi, të dyja nga Kosova dhe i fundit, reperi nga Shkodra, Don Phenom, në prezantim e sipër, Luana shprehet për të ftuarit e Rezit se janë të 3 nga Kosova, përfshirë edhe Don Phenom, djalin shkodran që jo pak herë e përmend dhe e vendos në dukje origjinën e tij. Luana e kapi në kohë gafën, pasi të tjerët ia vendosën në dukje.

Share