Blitz

 Breaking News

Lorenc Hasrama ngacmon Dafina Zeqirin!

Lorenc Hasrama ngacmon Dafina Zeqirin!
February 22
19:27 2020

Lorenc Hasrama ka publikuar këngën e tij më të re “Money” dhe këtë të shtunë ka qenë i ftuar në Pop Culture.

Lorenci dhe Gazetarja Kilda Hysenbegasi kanë luajtur “E vërtetë apo dënim” nëpërmjet së cilës këngëtari duhet të përgjigjej ose të kryente dënimet e zgjedhura nga gazetarja.

A ke ngacmuar ose të ka ngacmuar ndonjë personazh të njohur ka qenë pyetja, të cilës Lorenci nuk ka ngurruar ti përgjigjet.

“Dafina Zeqirin e kam ngacmuar në një koncert, më pa njëherë kështu “Vdeksha unë për ty i thash”.”- ka treguar ai. Por pas kësaj tregon se dyshja nuk kanë patur kontakt me njëri tjetrin pas kësaj.

Share