Blitz

 Breaking News

Loredana hakmerret ndaj Mozzik!

Loredana hakmerret ndaj Mozzik!
January 29
16:36 2020

Përshëndetje miq. Ky është një tjetër lajm nga Mozzik dhe Loredana.

Gjatë një interviste, Loredana është shprehur se as ajo nuk e di tamam shkakun e ndarjes me Mozzik. Fajin e vetëm ia la stresti që të dy këngëtarët po përjetonin, por Mozzik e përgënjeshtroi këtë deklaratë.

Përmes një story në “Instagram” ai i drejtohet Loredanës se është gënjeshtare dhe viktimizohet kot. Madje arsyen e ndarjes e di shumë mirë.

Sipas Mozzik, Loredana ka bërë gabime që nuk ia toleron dot më.

Mesa duket as Loredana nuk e ka lënë me kaq. Në 10 mars këngëtarja do mbajë turin e saj “King Lori”, në Gjermani dhe në listën e të ftuarëve në koncert ishte edhe emri i Mozzik. Por tani emri i tij është hequr nga lista dhe ajo do e mbajë vetë koncertin, pa Mozzik.

Share