Blitz

 Breaking News

#LIB Sot duken si kukulla por nuk do t’a besoni si dukeshin Aulona dhe Fatma 9 ditë më parë…

#LIB Sot duken si kukulla por nuk do t’a besoni si dukeshin Aulona dhe Fatma 9 ditë më parë…
November 12
17:21 2019

Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu, dy moderatoret e “ThumbON” në fotot e postuara së fundmi duken tepër të kuruara në look, thënë në gjuhën e përditshme të bukura:

E nëse sot duken të bukura ju nuk mund t’a imagjinoni se si dukeshin ato 9 ditë më parë. Në fotot e marra po nga llogaritë e tyre sociale, Fatma ka një kaçurrelë më pak të fryrë e ndërsa Aulona ka 1 fije floku më shumë nga se ka sot.

Për kaçurrelën e Fatmës dhe fijen e flokut të Aulonës janë vënë në kërkim oragnet kompentente dhe pritet nga momenti në moment që nëse çështja nuk zgjidhet brenda vendit të shkojë në Gjykatën e Hagës. Ekskluzive! Blitz.al/ Ronaldo Sharka

 

Share