Blitz

 Breaking News

#LIB Incident gjatë trasmetimit Live, Arjola dhe Kelvi përpëlitin sytë

#LIB Incident gjatë trasmetimit Live, Arjola dhe Kelvi përpëlitin sytë
November 13
14:25 2019

Një ngjarje aspak e zakonshme në ekranet shqiptare ka ndodhur mëngjesin e sotëm në trasmetimin live tek emisioni “Ditë e re”Ora HD me Kelvin dhe Arjolën. Blitz.al ka mundur të sigurojë foto të dy moderatorëve teksa këta të fundit përpëlitin sytë në trasmetim live për shkaqe ende të pa zbuluara.

Blitz.al/Ronaldo Sharka/Rubrika #LIB

Tek linku më poshtë keni lajmin e parë nga kjo rubrikë:

http://blitz.al/showblitz/thuhet-se-pooor/lib-sot-duken-si-kukulla-por-nuk-do-ta-besoni-si-dukeshin-aulona-dhe-fatma-9-dite-me-pare/

Share