Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ledri Vula: “Kam kohë që s’kam thënë të dua”

Ledri Vula: “Kam kohë që s’kam thënë të dua”
May 21
14:18 2017

Kur përmendet emri Ledri apo Ledri Vula, përveç këngëve, na vijnë në mendje të gjitha historitë e dashurisë që ai ka pasur.

Ama, tani duket se jeta private e Ledrit i përket vetëm atij.

I ftuar në emisionin “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës, Ledri është pyetur nëse është në një lidhje apo jo. Përgjigjja e Ledrit ishte vetëm “Ledri Vula”! Sigurisht, kjo ishte një shmangie nga ana e reperit duke zgjedhur mos të tregojë nëse ka dikë në krah apo jo.

Përpos kësaj, Vula ka treguar se fjalën “të dua” ka kohë që nuk e ka përdorur. Mos vallë kjo do të thotë se Ledri është single? Epo, përgjigjen vetëm ai mund të na e thotë…/Blitz.al/

Komento
Shperndaje