Blitz

 Breaking News

Pse Ledri Vula dhe Lori Hoxha janë bashkë në Maldive?

Pse Ledri Vula dhe Lori Hoxha janë bashkë në Maldive?
March 22
16:51 2016

...

...
Picture 1 of 2

Ditët e fundit të gjithë kanë pyetur se me kë ka shkuar Lori Hoxha në Maldive.

Përgjigjja erdhi. Ledri  ka postuar në Snapchat foto në Maldive  në të njëjtat vende dhe në të njëjtën kohë me Lorin. Pra Ledri dhe Lori janë bashkë me pushime.

Por prisni, mos mendoni keq! Lori Hoxha dhe e dashura e Ledrit, Adela Sollaku, janë shoqe të ngushta. Kjo na bën të mendojmë se ata po i kalojnë bashke këto pushime. Me siguri mund të jetë edhe një i katërt, shoqëruesi i Lorit, i  cili nuk ka dalë ende në skenë. As Lori dhe as Ledri nuk publikojne foto të partëreve të tyre, mesa duket kanë dëshirë ti mbajne larg syrit të mediave.