Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ledion Liço dhe Sara Hoxha së shpejti prindër

Ledion Liço dhe Sara Hoxha së shpejti prindër
July 17
20:27 2016

Moderatori i njohur i Top Channel, Ledion Liço ka zgjedhur Instagramin për të bërë publik lajmin e lumtur. Ai dhe partnerja e tij Sara Hoxha, do të bëhen prindër. Ledioni ka zgjedhur një mënyrë shumë të ëmbël pë të treguar këtë lumturi, duke puthur Sarën në barkun që sapo ka filluar të rrumbullakoset.

Blitz.al i uron shtatëzani të mbarë Sarës dhe sa më shumë monente të lumtura çiftit.

20160717_201933

 

 

Shperndaje