Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Lady Gaga anulon koncertin drejt spitalit në gjëndje të rëndë!

Lady Gaga anulon koncertin drejt spitalit në gjëndje të rëndë!
September 23
16:21 2017

Këngëtarja e njohur me famë botërore Lady Gaga ka dekraluar para pak kohësh se vuante nga një sëmundje e quajtur Fibromylagia dhe duket se gjëndja e saj është përkeqësuar. Ajo ka anulluar koncertin e saj ne Brasil dhe është nisur me urgjencë me një ambulancë drejt spitalit. Gaga nuk ka harruar fansat  e saj dhe mënjëherë i ka lajmëruar për gjëndjen shëndetësore.


‘Ndodhem në spital dhe jam duke përjetuar dhimbje shumë të forta të njëpasnjëshme. Por jam në duar të sigurta pasi po më kurojnë doktorët më të mirë. Ju lutem mos harroni dashurinë që kam për ju.’-ka shkruar këngëtarja.

Shperndaje