Blitz

 Breaking News

Kush nga dy bukuroshet në foto është Dafina Zeqiri?

Kush nga dy bukuroshet në foto është Dafina Zeqiri?
December 07
17:49 2019

Përshëndetje miq. Xhesi Muçaj është bukuroshja e Top Channel, e cila u zbulua rreth 2 vite më parë në Talent Show-n “Top Talent”, në Top Channel ku edhe u shpall fituese. Më pas ajo u punësua në Top, në programe të ndryshme si Pop Culture, Top Awards, Voila e më së fundmi Në Shtëpinë Tonë.

Xhesi, sot postoi disa foto në Instagram, me një make up interesant, flokët bionde dhe kaçurrela jo si zakonisht. Qofsha i gabuar, se jemi ende me pasojat e tërmetit dhe mund të na kenë lëvizur pllakat e trurit, Xhesi në njërën prej pozave është ngjashmërisht si këngëtarja Dafina Zeqiri, kur kjo e fundit ishte bionde.

Dafina Zrqiri

 

Okay, Xhesi më sweet ndërsa Dafi më gangsta girl.

 

Share