Blitz

 Breaking News

Kush është vajza që puthi Stresi pas ndarjes nga Kejsi?

Kush është vajza që puthi Stresi pas ndarjes nga Kejsi?
November 07
16:11 2019

Le të futemi direkt e në temë! “IconStyle” ka publikuar një video ditën e sotme ku shihet reperi Stresi teksa argëtohet me një vajzë, ku më pas teksa filmojnë veten reperi afrohet dhe e puth në faqe.

Mediat po aludojnë lidhur me marrëdhënien e Stresit me vajzën në video, ndërkohë përsa i përket reperit dhe Kejsit, dyshja ende nuk ka dalë në një përfundim zyrtar për të thënë nëse janë apo jo bashkë. Kujtojmë se pak javë më parë në proramin “Ftesë në 5”, Stresi u shpreh se ai dhe Kejsi janë duke kaluar një krizë momentale. Blitz.al/Ronaldo Sharka

Share