Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit
March 29
17:56 2016

Kohët e fundit, rreperi Capital T është parë gjithnjë e më shpesh në krahët e një vajze nga Tirana. Edhe pse fotot në përgjithësi janë me kurriz, pasi biondia seksi nuk preferon të tregojë fytyrën, ne kemi siguruar një foto ku shfaqet edhe pamja e vajzës. Kemi mësuar se profesioni i saj është modele dhe sa herë që Capital T vjen në Tiranë nuk harron të takojë “miken” e tij. Rreperi, i cili së fundmi po shijon suksesin e këngës “HitMan”, nuk është përfolur shpesh për jetën e tij private, të cilën e ruan me fanatizëm. Mos është vajza në fjalë shkaku i vizitave të shpeshta që Trimi po i bën këto kohë Tiranës?
Apo është thjesht një fanse që ka guxuar më shumë se të tjerat?

 

Shperndaje