Blitz

 Breaking News

“Kur partneri yt të merr hopa!” E kush tha që vetëm JLO është fatlume! Këto janë vajzat shqiptare që duhet të ndihen të privilegjuara

“Kur partneri yt të merr hopa!” E kush tha që vetëm JLO është fatlume! Këto janë vajzat shqiptare që duhet të ndihen të privilegjuara
August 30
15:24 2018

Zakonisht nuk është në natyrën e burrave shqiptarë që ata të ndihen e shprehen publikisht krenarë që kanë në krah një partnere seksi, të suksesshme madje që ta adhurojnë deri në atë pikë njësoj si të jenë fansa të tyre. Pak ditë më parë është mbajtur MTV VMAs dhe videoja që bëri më shumë bujë në rrjete sociale ishte ajo ku Alex Rodriguez , i dashuri i Jennifer Lopez filmonte këngëtaren gjatë kohës që ajo performonte në skenë apo kur e fotografonte me kënaqësi në tapetin e kuq.

 

 

View this post on Instagram

 

Mbreme ne VMAs, Arod gjate performances se J.Lo 😍😍😍

A post shared by Kliko dhe informohu (@blitz.al) on

E mendoni dot që në Shqipëri të ketë meshkuj të tillë që dalin vullnetarë, e që e kanë kënaqësi të fotografojnë partneret e tyre në situata të tilla?

Epo ja në fakt që ka plot dhe sa të duash! Jo vetëm që u bëjnë foto por madje edhe që i marrin hopa në krah për të bërë një foto për t’u mbajtur mend. Në vijim po ju tregojmë disa nga fotot e kësaj vere dhe jo vetëm të cilat tregojnë shumë për marrëdhëniet e secilit çift. Ky artikull nuk është aspak për vajzat, të cilat janë ato të famshmet në këtë rast, por për fatin e tyre të mirë që kanë në krah meshkuj që i duan dhe i vlerësojnë./Blitz.al/

Elita Rudi 

Fatma Haxhialiu 

Afërdita Dreshaj

Aulona Musta

Angela Martini

Emina Çunmulaj

Share