Blitz

 Breaking News

Konfirmohet! Miley Curys në një lidhje me këngëtarin e njohur

Konfirmohet! Miley Curys në një lidhje me këngëtarin e njohur
October 06
01:02 2019
Miley Cyrus-it nuk i pëlqen të rrijë gjatë single. Kjo është pak por e sigurt.
Mënjëherë pas ndarjes nga Liam Hemsworth, shiji lidhjen disa javore me Kaitlynn. Dhe direkt pas ndarjes nga Kaitlynn po përflitej në media për një tjetër histori.

Së fundmi Miley ishte fotografuar duke u puthur me këngëtarin Cody Cimpson. Burime për mediat e huaja tregonin se çifti i ri nuk e kishte fare problem të tregonte afeksionin ndaj njëri-tjetrit në publik.

E në rast se ende kishim dyshime, postimi në Story i Code ka konfirmuar romancën mes tyre. 22-vjeçari ka postuar ditën e djeshme në llogarinë e tij në Instagram një foto ku shfaqet këngëtarja e cila ka mbështetur kokën në qafën e tij, ndërkohë që ai shkruan se si Miley (të cilën e quan “baby”) i kishte përgatur mëngjesin.

Miley dhe Cody janë miq prej kohësh, madje janë parë bashkë edhe në shoqërinë e partnerëve të njëri-tjetrit ndër vite.

Cody ka qenë më parë në lidhje me modelen Gigi Hadid dhe asokohe Miley ka qenë një ndër  mikeshat e ngushta të çiftit, duke i qëndruar pranë.

Lajmet për lidhjen e këngëtares me 22-vjeçarin Cody Simpson vijnë vetëm dy javë pas ndarjes së saj nga Kaitlynn dhe 8 muaj pas ndarjes nga bashkëshorti, aktori i njohur Liam Hemsworth./Blitz.al/

Share