Blitz

 Breaking News

Kishte veshur apo jo të brëndshme Aurela Hoxha?

Kishte veshur apo jo të brëndshme Aurela Hoxha?
February 22
16:33 2020

Mbrëmë në Milano është zhvilluar eventi ‘Boss & Vogue Italia’, ku kanë marrë pjesë personalitete të njohura botërore.

Tashmë që tregu është globalizuar, nuk është aq e vështirë si dikur, sa që pjesëmarrja e emrave të ndryshëm në botën rozë të jenë pjesë e eventeve apo spektakleve, jashtë shtetit ku jetojnë.

Pra, Aurela Hoxha, bukuroshja shqiptare ishte prezente në këtë event.

View this post on Instagram

Arrived at @vogueitalia 🇮🇹

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Hoxha mbante veshur një fustan të kuq, i ndezur nga pasionir, me një të çarë në mes, çfarë bën të mendosh se nuk kishte veshur mbathje.

Pas Aludimeve, ka reaguar vetë Aurela në Instagram-in e saj ku ka thënë që të hapim sytë mirë pasi po, ka veshur mbathje. Okay, ja dhe këtë hall e zgjidhëm, epo po mos të kishte veshur nuk është se ka një problem, do shkëlqente gjithësesi, siç shkëlqeu.

Share