Blitz

 Breaking News

Kira Tito tregon për herë të parë arsyen përse ajo dhe Butrinti nuk ndiqen në Instagram

Kira Tito tregon për herë të parë arsyen përse ajo dhe Butrinti nuk ndiqen në Instagram
June 09
14:21 2019

Prej kohësh përflitet se Butrint Imeri dhe Kiara Tito janë në një lidhje dashurie. Por dyshimet lindnin dhe shuheshin për arsye të ndryshme. Edhe pse kiara u shfaq në klipin e fundit të Butrintit, “Hajt Hajt” një gjë tërheq vëmendjen: Nëse ata kanë marrëdhënie të mira përse nuk ndiqen në Instagram?

Pikërisht këtë pyetje i kanë bërë Aulona dhe Fatma Kiarës këtë të shtunë në “Thumb”.

Moderatorja e “Doktor Plastik”  është shprehur se në fakt për këtë gjë duhet pyetur Butrinti.

“Pyesni Butrintit, përse nuk e pyesni njëherë. Qëkur jemi hequr dikur… S’ka lidhje kjo nuk do të thotë që nuk komunikojmë.”- ka treguar Kiara.

Mesa duket diçka ka ndodhur në të kaluarën që ka bërë që ata të fshijnë njëri-tjetrin nga Instagram-i dhe ky vendim të jetë i pakthyeshëm./Blitz.al/

Share