Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Kiki” e Drake është Kim Kardashian? Vet ajo jep versionin e saj për herë të parë…

“Kiki” e Drake është Kim Kardashian? Vet ajo jep versionin e saj për herë të parë…
September 04
11:44 2018

Së fundmi në rrjetet sociale u përhap lajmi se tashmë fenomeni “Kiki” e reperit Drake ishte pikërisht Kim Kardashian, madje thuhet se ata kanë fjetur bashkë. Por pas gjithë aludimeve Kim Kardashian ka vendosur të flasë për këtë temë, për t’u dhënë fund një herë e mirë të gjithë zërave.

Në një intervistë të dhënë ditëve të fundit ajo është shprehur:

“Nuk ka ndodhur asnjëherë. I jap fund këtij diskutimi”.

Shumë e prerë=, pa dashur të zgjatet Kim, gjë që hap diskutime për një temë që mund të fshehë shumë gjëra. Gjithësesi, për t’i dhënë fund këtij diskutimi do të na duhej edhe një përgjigje e Drake, pasi rikujtojmë se thashethemi doli nga fansat e tij dhe reperi nuk ka shtuar apo mohuar asgjë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje