Blitz

 Breaking News

Këto personazhe publike (me në krye Albana Osmanin) humbën momentin më të bukur të dasmës së Getit dhe Marinës

Këto personazhe publike (me në krye Albana Osmanin) humbën momentin më të bukur të dasmës së Getit dhe Marinës
September 10
20:19 2017

Pak minuta më parë, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i thanë “po” njëri-tjetrit dhe tashmë janë zyrtarisht burrë e grua.

Por momentin e altarit duket se e kanë humbur tre nga miqtë e saj: dy opinionistët e “Top Show Magazine”, Albana Osmani dhe Ervin Kurti, si dhe kuratori i modës Niko Komani.

Ka qenë Ervini ai që ka postuar një foto në InstaStory ku shfajësohet me çiftin, por nuk harron të thotë se të gjithë fajin për këtë vonesë e ka pasur kolegia e tij, Albana Osmani.

Por duke qenë se Ervini është mashkull nuk i kupton kurrë hallet e femrave…/Blitz.al

Share