Blitz

 Breaking News

Keni 1 minutë kohë për mamin (dhe babin) e Taynës?

Keni 1 minutë kohë për mamin (dhe babin) e Taynës?
November 08
15:48 2019

Si fillimisht faleminderit! Së dyti, le të flasim pak për prindërit e Taynës por më parë le të kujtojmë disa nga familjarët e personazheve tanë të dashur që kanë marrë po të njejtën vëmendje si fëmijët, nipërit apo mbesat e tyre.

Gjyshja e Dojnës, e cila mban dhe po të njejtin emër në Instagram u bë e njohur falë videove spontane që mbesa e saj i bënte pa e vënë në dijeni. Gjyshja e Dojnës sot numëron mbi 22 mijë ndjekës dhe ndjek vetëm 2 back. Mbesat.

E meqë jemi tek gjyshet, Ija e Bes Kallakut u bë po aq e dashur sa nipi i saj aktor.

Ija, në kohë reale po sfidonte gocat e njohura të show biz-it për nga audineca në Instagram, sot nuk është më pjesë e rrjetit. Prindërit e Dua Lipës, këngëtares me famë ndërkombëtare, e cila ka një baba…. t’ja hash, ëndrra e gjithë shoqve të mia.

Fotot flasin vetë. Nejse! Për Instagramin e tij nuk ka nevojë të flasim. Ok?!

Le t’i rikthehemi pak titulli i artikullit. Tayna është një prej repereve më të kërkuara, paguara dhe më të klikuara momentalisht.

Prindërit e saj bukuroshja nga Kosova shpesh i bën pjesë të llogarisë së saj në Instagram.

Prindërit i ka dy yje, dhe për këtë nuk dua kundërshtime.

Tani le të fokusohemi pak tek mami i reperes,

a nuk duket si shoqja e kësaj të fundit? Blitz.al/Ronaldo Sharka

Share